Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbk

Soubor s příponou .dbk obvykle označuje záložní soubor obsahující nějakou databázi - například databázi telefonních kontaktů.

Význam slova, termín, co je to dbk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbk

Jak otevřít soubor s příponou .dbk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dbk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dbk?

Různé aplikace

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony dbk sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru dbk patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, informace, jak vytvořit dbk, čím zobrazit, spuštění souboru, v čem spustit, přípona souboru dbk, editace, export, jak převést, co znamená dbk?, formát souboru, .dbk, v čem upravit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu dbk? Jak přehrát dbk soubor, resp. jak zobrazit dbk soubor.

Víte, co je to Mac adresa? Znáte pojem Odchodné? Vzpomněli byste si na význam slova Absurdní drama? Pamatujete si definici pojmu Cookies?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbk. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.