Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Přípona souboru dbk

Soubor s příponou .dbk obvykle označuje záložní soubor obsahující nějakou databázi - například databázi telefonních kontaktů.

Význam slova, termín, co je to dbk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dbk (Ostatní soubory)

Souborový formát: dbk

Jak otevřít soubor s příponou .dbk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dbk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dbk?

Různé aplikace

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony dbk sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru dbk je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: Ostatní soubory, .DBK, jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit, formát souboru, import, jak převést, prohlížení, co to je dbk?, jak konvertovat, Ostatní soubory, v čem spustit, editace, wiki, spuštění souboru, jak přehrát

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou dbk? Jak přehrát dbk soubor, resp. jak zobrazit dbk soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Šungit Pamatujete si definici pojmu Nugát? Vzpomněli byste si na význam slova Xantipa? Znáte pojem Sandbox?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dbk. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.