Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou gpc (Ostatní soubory)

Přípona souboru gpc

Přípona GPC označuje soubor ve formátu ABO vytvořeného ČNB. Jedná se o textový formát s pevnou šířkou polí kde jeden řádek představuje jeden záznam. Každý ze záznamů se dělí na pole, které mají pevnou délku. Soubory GPC obvykle obsahují výpis účtu - výpis jednotlivých transakcí. Soubory GPC/ABO lze exportovat z většiny internetových bankovnictví českých bank. Následně je lze importovat do různých účetních aplikací.

Význam slova, termín, co je to gpc? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou gpc (Ostatní soubory)

Souborový formát: gpc

Jak otevřít soubor s příponou .gpc?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .gpc?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .gpc?

Prohlížení
Prohlížeč bankovních výpisů ČSOB (v1.13)

Export:
Internetové bankovnictví ČSOB, Raiffeisenbank, Sberbank, FIO, KB (MojeBanka), MBank atd.

Import - účetní programy:
flexibee

Uvedené informace jsou bez záruky.

Zaujal vás formát, koncovka souboru gpc? Potom se o definici podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru gpc je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak otevřít, prohlížení, jak převést, co znamená gpc?, jak konvertovat, spuštění souboru, formát souboru, v čem upravit, co to je gpc?, Ostatní soubory, koncovka souboru gpc, význam slova, čím zobrazit, import, export, přípona souboru gpc, v čem spustit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou gpc? Jak přehrát gpc soubor, resp. jak zobrazit gpc soubor.

Víte, co je to Kontumace? Znáte význam termínu Widget? Víte, co to je Citace? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Toleranční patent?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou gpc. Každý software má jiné podmínky použití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?