Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Přípona souboru ics

Přípona .ics označuje soubor s formátem iCalendar. Univerzální Formát iCalendar byl vynalezen skupinou Calendaring and Scheduling Working Group. Slouží ke sdílení úkolů a schůzek mezi uživateli prostřednictvím internetu. Samotný soubor je tvořen čistým textem (plain/text).

Význam slova, termín, co je to ics? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ics (Ostatní soubory)

Souborový formát: ics

Jak otevřít soubor s příponou .ics?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ics?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ics?

Google Calendar
Microsoft Outlook
Mozilla Sunbird
Novell Evolution
Windows Calendar

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to ics? s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ics je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: informace, jak konvertovat, .ICS, prohlížení, souborový formát, jak převést, editace, spuštění souboru, v čem spustit, přípona souboru ics, Ostatní soubory, co to je ics?, Ostatní soubory, export, význam slova, wiki, import

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou ics? Jak přehrát ics soubor, resp. jak zobrazit ics soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Taser Pamatujete si definici pojmu Cvikla? Vzpomněli byste si na význam slova Americká hypotéka? Znáte pojem Přeslice?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ics. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.