Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Přípona souboru jt

Soubor s příponou .jt byl vytvořen společností Siemens PLM Software pro automobilový a letecký průmysl. Jedná se o soubor pro ukládání produkční dat, sdílení CAD dat a pro produktové vizualizace.

Význam slova, termín, co je to jt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Souborový formát: jt

Jak otevřít soubor s příponou .jt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .jt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .jt?

Autodesk Inventor
Dassault Systemes CATIA
Siemens PLM NX
Siemens PLM Solid Edge
PTC Pro/ENGINEER
Siemens PLM I-DEAS

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu jt s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru jt se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: koncovka souboru jt, jak vytvořit jt, přípona souboru jt, prohlížení, význam slova, spuštění souboru, .JT, co znamená jt?, co to je jt?, formát souboru, import, jak otevřít, informace, čím zobrazit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu jt? Jak přehrát jt soubor, resp. jak zobrazit jt soubor.

Víte, co je to Utilita? Znáte pojem Crack? Vzpomněli byste si na význam slova Rakytník? Pamatujete si definici pojmu Hornina?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou jt. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.