Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Přípona souboru jt

Soubor s příponou .jt byl vytvořen společností Siemens PLM Software pro automobilový a letecký průmysl. Jedná se o soubor pro ukládání produkční dat, sdílení CAD dat a pro produktové vizualizace.

Význam slova, termín, co je to jt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou jt (Ostatní soubory)

Souborový formát: jt

Jak otevřít soubor s příponou .jt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .jt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .jt?

Autodesk Inventor
Dassault Systemes CATIA
Siemens PLM NX
Siemens PLM Solid Edge
PTC Pro/ENGINEER
Siemens PLM I-DEAS

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu jt s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona jt je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: v čem upravit, jak vytvořit jt, wiki, koncovka souboru jt, prohlížení, informace, export, Ostatní soubory, editace, spuštění souboru, souborový formát, v čem spustit, .JT, import, jak převést, jak konvertovat, význam slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou jt? Jak přehrát jt soubor, resp. jak zobrazit jt soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Adenokarcinom? Znáte pojem Pemza? Víte, co je to Jóga? Znáte význam termínu Dtto?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou jt. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.