Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Přípona souboru kml

Soubor s příponou .kml (Keyhole Markup Language) je obvykle soubor ve formátu xml, který slouží k distribuci geografických dat - bodů, ploch, spojnic, apod. Původně byl vyvinul firmou Keyhole Inc, v roce 2004 byla tato společnost zakoupena firmou Google Inc a produkt byl přejmenován na Google Earth.

Význam slova, termín, co je to kml? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Souborový formát: kml

Jak otevřít soubor s příponou .kml?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .kml?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .kml?

Google Earth
Global Mapper
Keyhole PRO

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to kml? s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru kml se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: informace, .KML, formát souboru, co to je kml?, čím zobrazit, jak konvertovat, spuštění souboru, prohlížení, význam slova, v čem spustit, jak vytvořit kml, import, export, souborový formát

Na této webové stránce jste se dozvěděli Jaký typ souboru má příponu kml? Jak přehrát kml soubor, resp. jak zobrazit kml soubor.

Víte, co je to Mass storage? Znáte pojem Špaldová mouka? Vzpomněli byste si na význam slova Žalm? Pamatujete si definici pojmu Benchmark?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kml. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.