Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Přípona souboru kml

Soubor s příponou .kml (Keyhole Markup Language) je obvykle soubor ve formátu xml, který slouží k distribuci geografických dat - bodů, ploch, spojnic, apod. Původně byl vyvinul firmou Keyhole Inc, v roce 2004 byla tato společnost zakoupena firmou Google Inc a produkt byl přejmenován na Google Earth.

Význam slova, termín, co je to kml? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kml (Ostatní soubory)

Souborový formát: kml

Jak otevřít soubor s příponou .kml?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .kml?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .kml?

Google Earth
Global Mapper
Keyhole PRO

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru kml? Pak se o ní podělte se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru kml patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: co znamená kml?, v čem spustit, Ostatní soubory, jak přehrát, čím zobrazit, koncovka souboru kml, jak otevřít, .KML, přípona souboru kml, význam slova, jak konvertovat, import, prohlížení, jak převést, jak vytvořit kml, wiki, souborový formát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou kml? Jak přehrát kml soubor, resp. jak zobrazit kml soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Křížová cesta? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Třtinový cukr Pamatujete si definici pojmu Indiánský běh? Vzpomněli byste si na význam slova Svědomí?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kml. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.