Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Přípona souboru kmz

Soubor s příponou .kmz je rozšířením formátu .kml (Keyhole Markup Language). Narozdíl od kml, které je ve formátu xml, je tento soubor komprimován pomocí zip komprese. Navíc může obsahovat další soubory - především obrázky (textury v jpeg formátu)

Význam slova, termín, co je to kmz? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Souborový formát: kmz

Jak otevřít soubor s příponou .kmz?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .kmz?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .kmz?

Google Earth
Global Mapper
Trimble SketchUp

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to kmz? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru kmz se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, prohlížení, jak vytvořit kmz, Ostatní soubory, koncovka souboru kmz, souborový formát, jak převést, jak otevřít, přípona souboru kmz, informace, .KMZ, editace, co to je kmz?, význam slova, spuštění souboru, formát souboru, wiki

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou kmz? Jak přehrát kmz soubor, resp. jak zobrazit kmz soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Próza? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Test Pamatujete si definici pojmu Veletucet? Vzpomněli byste si na význam slova Rozvaha?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kmz. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.