Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Přípona souboru kmz

Soubor s příponou .kmz je rozšířením formátu .kml (Keyhole Markup Language). Narozdíl od kml, které je ve formátu xml, je tento soubor komprimován pomocí zip komprese. Navíc může obsahovat další soubory - především obrázky (textury v jpeg formátu)

Význam slova, termín, co je to kmz? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou kmz (Ostatní soubory)

Souborový formát: kmz

Jak otevřít soubor s příponou .kmz?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .kmz?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .kmz?

Google Earth
Global Mapper
Trimble SketchUp

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu kmz s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona kmz je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak převést, koncovka souboru kmz, přípona souboru kmz, .kmz, jak konvertovat, jak otevřít, informace, import, editace, Ostatní soubory, wiki, prohlížení, souborový formát, v čem spustit, .KMZ, co to je kmz?, jak vytvořit kmz

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou kmz? Jak přehrát kmz soubor, resp. jak zobrazit kmz soubor.

Víte, co to je Čtyřstěn? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Referendum? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Jackpot Pamatujete si definici pojmu Rabat?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou kmz. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.