Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou log (Ostatní soubory)

Přípona souboru log

Soubory s příponou .log bývají textové soubory s uloženými informacemi o průběhu procesů, běhu aplikace, apod. Otevřít se dají ve textovými editory, které zobrazují čistý text (text/plain).

Význam slova, termín, co je to log? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou log (Ostatní soubory)

Souborový formát: log

Jak otevřít soubor s příponou .log?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .log?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .log?

PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Notepad
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte text log s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru log se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: informace, import, formát souboru, editace, co znamená log?, .LOG, export, v čem spustit, koncovka souboru log, Ostatní soubory, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, wiki, .log, význam slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou log? Jak přehrát log soubor, resp. jak zobrazit log soubor.

Znáte význam termínu Informace? Víte, co to je Umění? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Netto? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Uloženka

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou log. Každý software má jiné podmínky použití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.