Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Přípona souboru mdb

Soubor s příponou .mdb je s největší pravděpodobností databázový soubor aplikace Microsoft Access.

Význam slova, termín, co je to mdb? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Souborový formát: mdb

Jak otevřít soubor s příponou .mdb?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mdb?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mdb?

Microsoft Access

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem mdb s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru mdb se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: přípona souboru mdb, jak otevřít, jak převést, jak konvertovat, wiki, formát souboru, import, v čem upravit, spuštění souboru, .mdb, v čem spustit, editace, co znamená mdb?, prohlížení

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru mdb? Jak přehrát mdb soubor, resp. jak zobrazit mdb soubor.

Víte, co je to Outlook? Znáte pojem Euforie? Vzpomněli byste si na význam slova Akronym? Pamatujete si definici pojmu Jailbreak?

Vybrané formáty a přípony souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdb. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.