Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Přípona souboru mdb

Soubor s příponou .mdb je s největší pravděpodobností databázový soubor aplikace Microsoft Access.

Význam slova, termín, co je to mdb? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mdb (Ostatní soubory)

Souborový formát: mdb

Jak otevřít soubor s příponou .mdb?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mdb?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mdb?

Microsoft Access

Veškeré texty jsou bez záruky.

Sdílejte text mdb s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona mdb je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: koncovka souboru mdb, čím zobrazit, informace, Ostatní soubory, .mdb, co to je mdb?, import, v čem upravit, souborový formát, spuštění souboru, .MDB, jak vytvořit mdb, export, Ostatní soubory, formát souboru, jak otevřít, jak konvertovat

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou mdb? Jak přehrát mdb soubor, resp. jak zobrazit mdb soubor.

Víte, co to je Habakuk? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Spandex? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Tětiva Pamatujete si definici pojmu ICQ?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mdb. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.