Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Přípona souboru nk2

Přípona souboru .nk2 označuje soubor MS Outlooku obsahující data pro automatické doplňování emailových adres při psaní (funkce autoComplete).

Význam slova, termín, co je to nk2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Souborový formát: nk2

Jak otevřít soubor s příponou .nk2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .nk2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .nk2?

Outlook 2002 a novější

Editace:
NK2Edit

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru nk2? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru nk2 patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: .NK2, jak vytvořit nk2, co znamená nk2?, přípona souboru nk2, souborový formát, co to je nk2?, informace, jak převést, význam slova, koncovka souboru nk2, jak přehrát, jak otevřít, Ostatní soubory, v čem upravit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se skrývá v souborech s příponou nk2? Jak přehrát nk2 soubor, resp. jak zobrazit nk2 soubor.

Víte, co je to Defragmentace? Znáte pojem Power bank? Vzpomněli byste si na význam slova Zadní rýma? Pamatujete si definici pojmu Věta jednoduchá?

Vybrané formáty a přípony souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nk2. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?