Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Přípona souboru nk2

Přípona souboru .nk2 označuje soubor MS Outlooku obsahující data pro automatické doplňování emailových adres při psaní (funkce autoComplete).

Význam slova, termín, co je to nk2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Souborový formát: nk2

Jak otevřít soubor s příponou .nk2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .nk2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .nk2?

Outlook 2002 a novější

Editace:
NK2Edit

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (nk2) můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru nk2 patří do sekce Ostatní soubory

Klíčová slova: význam slova, prohlížení, jak převést, spuštění souboru, jak konvertovat, souborový formát, Ostatní soubory, jak vytvořit nk2, co znamená nk2?, import, jak otevřít, formát souboru, koncovka souboru nk2, export, informace, v čem upravit, čím zobrazit

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se využívá souborová přípona nk2? Jak přehrát nk2 soubor, resp. jak zobrazit nk2 soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Zánět? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Tejpování Pamatujete si definici pojmu Indemnita? Vzpomněli byste si na význam slova Silverlight?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nk2. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?