Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Přípona souboru nk2

Přípona souboru .nk2 označuje soubor MS Outlooku obsahující data pro automatické doplňování emailových adres při psaní (funkce autoComplete).

Význam slova, termín, co je to nk2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou nk2 (Ostatní soubory)

Souborový formát: nk2

Jak otevřít soubor s příponou .nk2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .nk2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .nk2?

Outlook 2002 a novější

Editace:
NK2Edit

Možnost chyb vyhrazena.

Sdílejte text nk2 s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru nk2 se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: jak otevřít, prohlížení, wiki, čím zobrazit, Ostatní soubory, v čem upravit, .nk2, spuštění souboru, .NK2, jak konvertovat, přípona souboru nk2, souborový formát, export, informace, Ostatní soubory, v čem spustit, koncovka souboru nk2

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona nk2? Jak přehrát nk2 soubor, resp. jak zobrazit nk2 soubor.

Znáte význam termínu Cloud? Víte, co to je Javascript? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kardan? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Defragmentace

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou nk2. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?