Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Přípona souboru p7s

Soubor s příponou .p7s obsahuje digitální podpis. Tento soubor se vyskytuje především u digitálně podepsaných emailových zpráv u kterých tak potvrzuje identitu odesílatele a pravost dokumentu. Nejčastěji se soubor s digitálním popisem nazývá smime.p7s.

Význam slova, termín, co je to p7s? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou p7s (Ostatní soubory)

Souborový formát: p7s

Jak otevřít soubor s příponou .p7s?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .p7s?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .p7s?

Mozilla Thunderbird
Microsoft Outlook
Apple Mail
PostBox

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu p7s s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona p7s je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: co to je p7s?, wiki, export, Ostatní soubory, editace, co znamená p7s?, prohlížení, jak konvertovat, koncovka souboru p7s, čím zobrazit, jak otevřít, .P7S, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit p7s, jak převést, import

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou p7s? Jak přehrát p7s soubor, resp. jak zobrazit p7s soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Cytologie? Znáte pojem Byreta? Víte, co je to Verš? Znáte význam termínu Správní řízení?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou p7s. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.