Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Přípona souboru pst

Soubor s příponou PST (Outlook Personal Information Store File) je datový soubor aplikace Outlook, do kterého se v ukládají emailové zprávy a další položky.

Význam slova, termín, co je to pst? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Souborový formát: pst

Jak otevřít soubor s příponou .pst?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pst?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pst?

Microsoft Outlook Express
Microsoft Outlook
Microsoft Exchange Server
PST Viever
Systools Outlook PST Viewer

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pst? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru pst se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: editace, jak konvertovat, Ostatní soubory, prohlížení, význam slova, export, informace, souborový formát, v čem upravit, spuštění souboru, jak vytvořit pst, přípona souboru pst, jak otevřít, čím zobrazit

Na této webové stránce jste se dozvěděli Jaký typ souboru má příponu pst? Jak přehrát pst soubor, resp. jak zobrazit pst soubor.

Víte, co je to Microsoft Office? Znáte pojem Číselná řada? Vzpomněli byste si na význam slova Kadence? Pamatujete si definici pojmu Utilita?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pst. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.