Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Přípona souboru pst

Soubor s příponou PST (Outlook Personal Information Store File) je datový soubor aplikace Outlook, do kterého se v ukládají emailové zprávy a další položky.

Význam slova, termín, co je to pst? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Souborový formát: pst

Jak otevřít soubor s příponou .pst?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pst?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pst?

Microsoft Outlook Express
Microsoft Outlook
Microsoft Exchange Server
PST Viever
Systools Outlook PST Viewer

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to pst? s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru pst je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: význam slova, jak přehrát, Ostatní soubory, wiki, jak vytvořit pst, co to je pst?, v čem upravit, souborový formát, co znamená pst?, informace, jak otevřít, .PST, export, čím zobrazit, jak převést, koncovka souboru pst, editace

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou pst? Jak přehrát pst soubor, resp. jak zobrazit pst soubor.

Víte, co je to Recenze? Znáte význam termínu Mass storage? Víte, co to je Monolog? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Blesk?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pst. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.