Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Přípona souboru pst

Soubor s příponou PST (Outlook Personal Information Store File) je datový soubor aplikace Outlook, do kterého se v ukládají emailové zprávy a další položky.

Význam slova, termín, co je to pst? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pst (Ostatní soubory)

Souborový formát: pst

Jak otevřít soubor s příponou .pst?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pst?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pst?

Microsoft Outlook Express
Microsoft Outlook
Microsoft Exchange Server
PST Viever
Systools Outlook PST Viewer

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu pst s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru pst je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, jak vytvořit pst, čím zobrazit, .PST, souborový formát, Ostatní soubory, co znamená pst?, v čem spustit, jak převést, wiki, jak otevřít, jak přehrát, koncovka souboru pst, formát souboru

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký formát souboru se označuje příponou pst? Jak přehrát pst soubor, resp. jak zobrazit pst soubor.

Víte, co je to Microsoft Office? Znáte pojem Číselná řada? Vzpomněli byste si na význam slova Kadence? Pamatujete si definici pojmu Utilita?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pst. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.