Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Přípona souboru req

Soubor s příponou req obvykle označuje SSL Certificate Request File. Jedná se o soubor s žádostí o certifikát, který je nutné doručit certifikační autoritě pro vygenerování certifikátu elektronického podpisu.

Význam slova, termín, co je to req? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Souborový formát: req

Jak otevřít soubor s příponou .req?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .req?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .req?

OpenSSL

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru req? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru req je v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: čím zobrazit, spuštění souboru, co to je req?, v čem upravit, import, souborový formát, wiki, editace, prohlížení, jak převést, Ostatní soubory, Ostatní soubory, .req, přípona souboru req, koncovka souboru req, export, jak vytvořit req

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona req? Jak přehrát req soubor, resp. jak zobrazit req soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo DIČ Pamatujete si definici pojmu Občanský zákoník? Vzpomněli byste si na význam slova Astma? Znáte pojem Glamour?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou req. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).