Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Přípona souboru req

Soubor s příponou req obvykle označuje SSL Certificate Request File. Jedná se o soubor s žádostí o certifikát, který je nutné doručit certifikační autoritě pro vygenerování certifikátu elektronického podpisu.

Význam slova, termín, co je to req? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Souborový formát: req

Jak otevřít soubor s příponou .req?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .req?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .req?

OpenSSL

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem req s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru req se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: v čem upravit, .REQ, jak převést, koncovka souboru req, jak přehrát, souborový formát, editace, význam slova, formát souboru, jak otevřít, prohlížení, přípona souboru req, v čem spustit, informace, co to je req?, wiki, import

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát req? Jak přehrát req soubor, resp. jak zobrazit req soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Cartridge? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Svrab Pamatujete si definici pojmu Twitter? Vzpomněli byste si na význam slova Abázie?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou req. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.