Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Přípona souboru req

Soubor s příponou req obvykle označuje SSL Certificate Request File. Jedná se o soubor s žádostí o certifikát, který je nutné doručit certifikační autoritě pro vygenerování certifikátu elektronického podpisu.

Význam slova, termín, co je to req? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou req (Ostatní soubory)

Souborový formát: req

Jak otevřít soubor s příponou .req?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .req?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .req?

OpenSSL

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru req? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru req se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: koncovka souboru req, Ostatní soubory, v čem upravit, co znamená req?, formát souboru, jak konvertovat, význam slova, wiki, .REQ, prohlížení, v čem spustit, jak převést, co to je req?, Ostatní soubory

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona req? Jak přehrát req soubor, resp. jak zobrazit req soubor.

Víte, co je to Fax? Znáte pojem Sčítanec? Vzpomněli byste si na význam slova Bios? Pamatujete si definici pojmu Geek?

Vybrané formáty a přípony souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou req. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.