Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Přípona souboru tmp

Příponou tmp jsou označovány dočasné soubory, které většinou daný program po sobě smaže. V souboru tmp můžou být dočasné dokumenty, grafické soubory i cokoliv jiného.

Význam slova, termín, co je to tmp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Souborový formát: tmp

Jak otevřít soubor s příponou .tmp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tmp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tmp?

Různé programy, různé formáty

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony tmp sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru tmp je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: jak vytvořit tmp, prohlížení, .TMP, jak otevřít, export, jak konvertovat, co to je tmp?, jak převést, souborový formát, import, formát souboru, wiki, Ostatní soubory, čím zobrazit, editace, .tmp, koncovka souboru tmp

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou tmp? Jak přehrát tmp soubor, resp. jak zobrazit tmp soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Humus Pamatujete si definici pojmu Fluktuace? Vzpomněli byste si na význam slova Espresso? Znáte pojem Chemoterapie?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tmp. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?