Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Přípona souboru tmp

Příponou tmp jsou označovány dočasné soubory, které většinou daný program po sobě smaže. V souboru tmp můžou být dočasné dokumenty, grafické soubory i cokoliv jiného.

Význam slova, termín, co je to tmp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Souborový formát: tmp

Jak otevřít soubor s příponou .tmp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tmp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tmp?

Různé programy, různé formáty

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu tmp s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona tmp je v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: v čem spustit, jak převést, informace, Ostatní soubory, jak vytvořit tmp, formát souboru, prohlížení, Ostatní soubory, jak otevřít, co to je tmp?, .tmp, .TMP, jak konvertovat, význam slova, čím zobrazit, v čem upravit, spuštění souboru

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou tmp? Jak přehrát tmp soubor, resp. jak zobrazit tmp soubor.

Víte, co to je Metastáza? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Korán? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Brutto Pamatujete si definici pojmu Les?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tmp. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?