Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Přípona souboru tmp

Příponou tmp jsou označovány dočasné soubory, které většinou daný program po sobě smaže. V souboru tmp můžou být dočasné dokumenty, grafické soubory i cokoliv jiného.

Význam slova, termín, co je to tmp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Souborový formát: tmp

Jak otevřít soubor s příponou .tmp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tmp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tmp?

Různé programy, různé formáty

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem tmp s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru tmp se nachází v sekci Ostatní soubory

Klíčová slova: přípona souboru tmp, význam slova, souborový formát, export, jak vytvořit tmp, .TMP, import, v čem spustit, editace, jak otevřít, formát souboru, informace, Ostatní soubory, koncovka souboru tmp

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu tmp? Jak přehrát tmp soubor, resp. jak zobrazit tmp soubor.

Víte, co je to Software? Znáte pojem eBay? Vzpomněli byste si na význam slova Webinář? Pamatujete si definici pojmu Výchovný ústav?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tmp. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?