Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Přípona souboru tmp

Příponou tmp jsou označovány dočasné soubory, které většinou daný program po sobě smaže. V souboru tmp můžou být dočasné dokumenty, grafické soubory i cokoliv jiného.

Význam slova, termín, co je to tmp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou tmp (Ostatní soubory)

Souborový formát: tmp

Jak otevřít soubor s příponou .tmp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .tmp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .tmp?

Různé programy, různé formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to tmp? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru tmp se nachází v kategorii Ostatní soubory

Klíčová slova: v čem upravit, jak vytvořit tmp, prohlížení, formát souboru, co to je tmp?, Ostatní soubory, jak převést, význam slova, informace, jak přehrát, souborový formát, import, Ostatní soubory, editace, co znamená tmp?, čím zobrazit, jak otevřít

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou tmp? Jak přehrát tmp soubor, resp. jak zobrazit tmp soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo eBay? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Cartridge Pamatujete si definici pojmu Droždí? Vzpomněli byste si na význam slova Lamino?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou tmp. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?