Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou otp (Šablony)

Přípona souboru otp

Otevřený formát souborů šablony prezentace ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Presentation.

Význam slova, termín, co je to otp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou otp (Šablony)

Souborový formát: otp

Jak otevřít soubor s příponou .otp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .otp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .otp?

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem otp s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru otp se nachází v sekci Šablony

Klíčová slova: přípona souboru otp, editace, wiki, co to je otp?, čím zobrazit, význam slova, jak převést, co znamená otp?, informace, v čem upravit, prohlížení, spuštění souboru, .otp, .OTP

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru otp? Jak přehrát otp soubor, resp. jak zobrazit otp soubor.

Víte, co je to Id? Znáte pojem Word? Vzpomněli byste si na význam slova Autorizační kód? Pamatujete si definici pojmu Hrubá chyba?

Vybrané formáty a přípony souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou otp. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.