Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou otp (Šablony)

Přípona souboru otp

Otevřený formát souborů šablony prezentace ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Presentation.

Význam slova, termín, co je to otp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou otp (Šablony)

Souborový formát: otp

Jak otevřít soubor s příponou .otp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .otp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .otp?

Uvedené informace jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru otp? Pak se o ní podělte s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru otp je v kategorii Šablony

Klíčová slova: jak vytvořit otp, wiki, Šablony, informace, význam slova, .OTP, Šablony, spuštění souboru, přípona souboru otp, prohlížení, v čem upravit, souborový formát, co znamená otp?, koncovka souboru otp, jak otevřít, export, v čem spustit

Na stránce jste se mohli dozvědět: Které typy souborů se označují koncovkou otp? Jak přehrát otp soubor, resp. jak zobrazit otp soubor.

Víte, co je to Spirulina? Znáte význam termínu Amnestie? Víte, co to je Fixace? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Grafická karta?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou otp. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.