Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou otp (Šablony)

Přípona souboru otp

Otevřený formát souborů šablony prezentace ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Presentation.

Význam slova, termín, co je to otp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou otp (Šablony)

Souborový formát: otp

Jak otevřít soubor s příponou .otp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .otp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .otp?

Uvedené informace jsou bez záruky.

Definici souborového formátu otp můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru otp je v sekci Šablony

Klíčová slova: spuštění souboru, .otp, Šablony, jak převést, export, .OTP, formát souboru, wiki, co to je otp?, jak vytvořit otp, informace, jak otevřít, Šablony, co znamená otp?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá pod příponou otp? Jak přehrát otp soubor, resp. jak zobrazit otp soubor.

Víte, co je to Id? Znáte pojem Word? Vzpomněli byste si na význam slova Autorizační kód? Pamatujete si definici pojmu Hrubá chyba?

Vybrané formáty a přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou otp. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.