Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak otevřít soubor s příponou .ots?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ots?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Veškeré texty jsou bez záruky.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony ots sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona ots je v kategorii Šablony

Klíčová slova: jak konvertovat, v čem upravit, význam slova, jak otevřít, informace, import, spuštění souboru, export, přípona souboru ots, co znamená ots?, .ots, Šablony, souborový formát, v čem spustit, wiki, editace, jak převést

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Víte, co to je Prostata? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Medvědí česnek? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Křivice Pamatujete si definici pojmu Urbanizace?

Často hledané souborové formáty

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?