Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak otevřít soubor s příponou .ots?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ots?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Tento text (ots) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru ots patří do sekce Šablony

Klíčová slova: čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit ots, co znamená ots?, souborový formát, přípona souboru ots, export, .OTS, import, formát souboru, prohlížení, Šablony, jak přehrát, význam slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Víte, co je to Ipod? Znáte pojem 3D tiskárna? Vzpomněli byste si na význam slova Synchronizace? Pamatujete si definici pojmu Syntaktická chyba?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?