Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak otevřít soubor s příponou .ots?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ots?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru ots? Potom se o definici podělte s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru ots je v sekci Šablony

Klíčová slova: .ots, jak otevřít, co to je ots?, jak přehrát, formát souboru, jak vytvořit ots, import, export, v čem spustit, .OTS, souborový formát, jak převést, přípona souboru ots, wiki

Na této webové stránce jste se dozvěděli Jaký formát souboru se označuje příponou ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Víte, co je to Ipod? Znáte pojem 3D tiskárna? Vzpomněli byste si na význam slova Synchronizace? Pamatujete si definici pojmu Syntaktická chyba?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?