Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Přípona souboru ots

Otevřený formát šablony dokumentu tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Template Spreadsheet.

Význam slova, termín, co je to ots? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ots (Šablony)

Souborový formát: ots

Jak otevřít soubor s příponou .ots?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ots?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ots?

LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to ots? s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru ots se nachází v kategorii Šablony

Klíčová slova: import, wiki, .ots, informace, význam slova, Šablony, jak otevřít, jak konvertovat, přípona souboru ots, čím zobrazit, spuštění souboru, co to je ots?, jak vytvořit ots, jak přehrát, export, .OTS, formát souboru

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona ots? Jak přehrát ots soubor, resp. jak zobrazit ots soubor.

Znáte význam termínu Ajvar? Víte, co to je Fixní plat? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Babí léto? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Psyllium

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ots. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?