Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xlt (Šablony)

Přípona souboru xlt

Soubory s příponou xls označují šablonu binárního souboru tabulkového procesoru vytvořeného v aplikaci Microsoft Excel 97 - 2003.

Význam slova, termín, co je to xlt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou xlt (Šablony)

Souborový formát: xlt

Jak otevřít soubor s příponou .xlt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .xlt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .xlt?

Microsoft Excel
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)
OpenOffice Calc

Možnost chyb vyhrazena.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu xlt se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru xlt se nachází v sekci Šablony

Klíčová slova: jak otevřít, jak přehrát, Šablony, co znamená xlt?, jak vytvořit xlt, jak převést, koncovka souboru xlt, v čem upravit, editace, jak konvertovat, formát souboru, čím zobrazit, v čem spustit, Šablony, export, .xlt, wiki

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou xlt? Jak přehrát xlt soubor, resp. jak zobrazit xlt soubor.

Znáte význam termínu Kyberšikana? Víte, co to je Maltodextrin? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Submisivita? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Arktická zima

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou xlt. Každý software má jiné podmínky použití. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?