Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak otevřít soubor s příponou .apk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .apk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Texty mohou obsahovat chyby.

Líbí se vám definice přípony souboru apk? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona apk je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: jak otevřít, čím zobrazit, export, koncovka souboru apk, jak konvertovat, co znamená apk?, jak převést, význam slova, Spustitelné soubory, import, jak přehrát, jak vytvořit apk, přípona souboru apk, v čem upravit, informace, spuštění souboru, co to je apk?

Nyní již víte K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Seraf? Znáte pojem Hinduismus? Víte, co je to Banner? Znáte význam termínu Dokovací stanice?

Náhodné formáty souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.