Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak otevřít soubor s příponou .apk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .apk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to apk? s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru apk se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: souborový formát, v čem upravit, v čem spustit, jak konvertovat, co to je apk?, Spustitelné soubory, přípona souboru apk, koncovka souboru apk, import, wiki, jak přehrát, čím zobrazit, spuštění souboru, .APK

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se skrývá v souborech s příponou apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Víte, co je to Počítač? Znáte pojem Kryptoměna? Vzpomněli byste si na význam slova Velký třesk? Pamatujete si definici pojmu Minecraft?

Vybrané formáty a přípony souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.