Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Přípona souboru apk

Přípona souboru APK označuje soubory typu Android Aplication Package. Jedná se o aplikace určené pro operační systém Android určený pro chytré mobilní telefony a tablety od firmy Google.

Význam slova, termín, co je to apk? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou apk (Spustitelné soubory)

Souborový formát: apk

Jak otevřít soubor s příponou .apk?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .apk?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .apk?

OS Android
Většina souborových manažerů

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru apk? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru apk se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, prohlížení, jak převést, význam slova, jak vytvořit apk, Spustitelné soubory, informace, import, co znamená apk?, editace, souborový formát, v čem spustit, jak konvertovat, formát souboru, co to je apk?, export, .APK

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona apk? Jak přehrát apk soubor, resp. jak zobrazit apk soubor.

Pamatujete si definici pojmu Posvícení? Vzpomněli byste si na význam slova Arktická zima? Znáte pojem Opce? Víte, co je to Pacht?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou apk. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.