Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bsh (Spustitelné soubory)

Přípona souboru bsh

Přípona souboru .bash označuje shellový bourne shell skript v unixových operačních systémech. Jedná se o textový soubor, který obsahuje posloupnost příkazů, které jsou po spuštění zpracovávány interpretem příkazového řádky (jednotlivé příkazy jsou postupně spouštěny). Zkratka bash je akronymem slov Bourne shell.

Význam slova, termín, co je to bsh? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou bsh (Spustitelné soubory)

Souborový formát: bsh

Jak otevřít soubor s příponou .bsh?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .bsh?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .bsh?

Vytvoření, úpravy a editace:
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Spuštění
Unixový příkazový řádek
CygWin (Windows)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to bsh? s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru bsh se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: .BSH, Spustitelné soubory, editace, .bsh, export, jak otevřít, koncovka souboru bsh, co znamená bsh?, v čem upravit, význam slova, přípona souboru bsh, jak vytvořit bsh, jak konvertovat, co to je bsh?, jak převést, prohlížení, formát souboru

Nyní už nejspíš víte Co se skrývá v souborech s příponou bsh? Jak přehrát bsh soubor, resp. jak zobrazit bsh soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Masopust? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Šodó Pamatujete si definici pojmu Defenestrace? Vzpomněli byste si na význam slova Vrubopis?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou bsh. Každý software má jiné podmínky použití. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.