Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Přípona souboru msi

Soubor s příponou .MSI označuje Microsoft Windows Installer. Jedná se o spustitelný instalační soubor různých programů nebo rozšíření (updaty).

Význam slova, termín, co je to msi? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Souborový formát: msi

Jak otevřít soubor s příponou .msi?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .msi?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .msi?

Přímé spuštění z operačního systému Windows

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to msi? s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru msi se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, export, význam slova, jak konvertovat, .MSI, co to je msi?, jak vytvořit msi, Spustitelné soubory, editace, jak přehrát, informace, wiki, koncovka souboru msi, přípona souboru msi

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená přípona souboru msi? Jak přehrát msi soubor, resp. jak zobrazit msi soubor.

Víte, co je to XML? Znáte pojem ICloud? Vzpomněli byste si na význam slova Nebezpečný odpad? Pamatujete si definici pojmu Báchorka?

Vybrané formáty a přípony souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msi. Každý software má jiné podmínky použití. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.