Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Přípona souboru msi

Soubor s příponou .MSI označuje Microsoft Windows Installer. Jedná se o spustitelný instalační soubor různých programů nebo rozšíření (updaty).

Význam slova, termín, co je to msi? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Souborový formát: msi

Jak otevřít soubor s příponou .msi?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .msi?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .msi?

Přímé spuštění z operačního systému Windows

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to msi? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru msi se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: .MSI, jak přehrát, export, informace, v čem upravit, co znamená msi?, význam slova, editace, co to je msi?, koncovka souboru msi, souborový formát, spuštění souboru, jak otevřít, import, jak vytvořit msi, .msi, Spustitelné soubory

Nyní už nejspíš víte Jaký formát souboru se označuje příponou msi? Jak přehrát msi soubor, resp. jak zobrazit msi soubor.

Znáte pojem Kontinentální snídaně? Víte, co je to Frisco? Znáte význam termínu Privatizace? Víte, co to je Vysoký tlak?

Doporučené koncovky a formáty souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msi. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.