Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Přípona souboru msi

Soubor s příponou .MSI označuje Microsoft Windows Installer. Jedná se o spustitelný instalační soubor různých programů nebo rozšíření (updaty).

Význam slova, termín, co je to msi? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Souborový formát: msi

Jak otevřít soubor s příponou .msi?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .msi?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .msi?

Přímé spuštění z operačního systému Windows

Uvedené informace jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru msi? Pak se o ní podělte s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru msi je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: přípona souboru msi, .MSI, Spustitelné soubory, jak otevřít, editace, v čem upravit, wiki, čím zobrazit, export, Spustitelné soubory, jak přehrát, co to je msi?, co znamená msi?, .msi

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se ukrývá pod příponou msi? Jak přehrát msi soubor, resp. jak zobrazit msi soubor.

Víte, co je to XML? Znáte pojem ICloud? Vzpomněli byste si na význam slova Nebezpečný odpad? Pamatujete si definici pojmu Báchorka?

Vybrané formáty a přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msi. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.