Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Přípona souboru msi

Soubor s příponou .MSI označuje Microsoft Windows Installer. Jedná se o spustitelný instalační soubor různých programů nebo rozšíření (updaty).

Význam slova, termín, co je to msi? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou msi (Spustitelné soubory)

Souborový formát: msi

Jak otevřít soubor s příponou .msi?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .msi?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .msi?

Přímé spuštění z operačního systému Windows

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu msi s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona msi je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: v čem upravit, informace, prohlížení, wiki, jak převést, co to je msi?, Spustitelné soubory, Spustitelné soubory, v čem spustit, jak konvertovat, export, čím zobrazit, přípona souboru msi, význam slova, jak přehrát, .MSI, .msi

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou msi? Jak přehrát msi soubor, resp. jak zobrazit msi soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Trombóza? Znáte pojem Babyka? Víte, co je to Avatar? Znáte význam termínu Databáze?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou msi. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.