Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Přípona souboru pif

Přípona .pif znamená Program Information File. Jedná se o spustitelný soubor s nastavením pro spuštění aplikace, která neběží přímo pod Windows (povětšinou aplikace MS Dos)

Význam slova, termín, co je to pif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Souborový formát: pif

Jak otevřít soubor s příponou .pif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pif?

Přímé spuštění z Windows průzkumníka

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu pif s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona pif je v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: význam slova, formát souboru, informace, co to je pif?, čím zobrazit, .PIF, koncovka souboru pif, jak přehrát, co znamená pif?, přípona souboru pif, .pif, jak vytvořit pif, prohlížení, jak převést

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou pif? Jak přehrát pif soubor, resp. jak zobrazit pif soubor.

Víte, co je to Bitcoin? Znáte pojem Omegle? Vzpomněli byste si na význam slova Establishment? Pamatujete si definici pojmu Kaligram?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pif. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.