Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Přípona souboru pif

Přípona .pif znamená Program Information File. Jedná se o spustitelný soubor s nastavením pro spuštění aplikace, která neběží přímo pod Windows (povětšinou aplikace MS Dos)

Význam slova, termín, co je to pif? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pif (Spustitelné soubory)

Souborový formát: pif

Jak otevřít soubor s příponou .pif?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pif?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pif?

Přímé spuštění z Windows průzkumníka

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru pif? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru pif se nachází v kategorii Spustitelné soubory

Klíčová slova: .PIF, v čem spustit, jak vytvořit pif, import, co znamená pif?, informace, souborový formát, Spustitelné soubory, význam slova, .pif, v čem upravit, formát souboru, jak přehrát, jak převést, koncovka souboru pif, přípona souboru pif, export

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru pif? Jak přehrát pif soubor, resp. jak zobrazit pif soubor.

Pamatujete si definici pojmu Pravice? Vzpomněli byste si na význam slova Třtinový cukr? Znáte pojem Empatie? Víte, co je to Řopík?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pif. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.