Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Přípona souboru 386

Soubory s příponou .386 jsou virtuálním ovladačem (Windows Virtual Device Driver). Jedná se o systémové soubory, které nejsou určeny pro běžné spouštění a změny.

Význam slova, termín, co je to 386? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Souborový formát: 386

Jak otevřít soubor s příponou .386?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .386?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .386?

nejsou určeny ke spuštění nebo editaci

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony 386 sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru 386 je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: formát souboru, jak otevřít, co znamená 386?, čím zobrazit, import, význam slova, jak převést, spuštění souboru, přípona souboru 386, .386, jak vytvořit 386, Systémové soubory, v čem spustit, jak přehrát

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký formát souboru se označuje příponou 386? Jak přehrát 386 soubor, resp. jak zobrazit 386 soubor.

Víte, co je to QR kód? Znáte pojem Mac adresa? Vzpomněli byste si na význam slova Odchodné? Pamatujete si definici pojmu Absurdní drama?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 386. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?