Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Přípona souboru 386

Soubory s příponou .386 jsou virtuálním ovladačem (Windows Virtual Device Driver). Jedná se o systémové soubory, které nejsou určeny pro běžné spouštění a změny.

Význam slova, termín, co je to 386? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Souborový formát: 386

Jak otevřít soubor s příponou .386?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .386?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .386?

nejsou určeny ke spuštění nebo editaci

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Sdílejte text 386 s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru 386 se nachází v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: Systémové soubory, import, spuštění souboru, význam slova, jak konvertovat, v čem spustit, export, prohlížení, jak přehrát, .386, přípona souboru 386, v čem upravit, Systémové soubory, jak otevřít

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu 386? Jak přehrát 386 soubor, resp. jak zobrazit 386 soubor.

Víte, co je to QR kód? Znáte pojem Mac adresa? Vzpomněli byste si na význam slova Odchodné? Pamatujete si definici pojmu Absurdní drama?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 386. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?