Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Přípona souboru 386

Soubory s příponou .386 jsou virtuálním ovladačem (Windows Virtual Device Driver). Jedná se o systémové soubory, které nejsou určeny pro běžné spouštění a změny.

Význam slova, termín, co je to 386? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 386 (Systémové soubory)

Souborový formát: 386

Jak otevřít soubor s příponou .386?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .386?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .386?

nejsou určeny ke spuštění nebo editaci

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Líbí se vám definice přípony souboru 386? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru 386 patří do sekce Systémové soubory

Klíčová slova: jak vytvořit 386, čím zobrazit, export, wiki, co to je 386?, jak přehrát, co znamená 386?, význam slova, jak otevřít, .386, přípona souboru 386, formát souboru, v čem spustit, Systémové soubory, import, .386, Systémové soubory

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou 386? Jak přehrát 386 soubor, resp. jak zobrazit 386 soubor.

Znáte pojem Adjudikace? Víte, co je to Osnova? Znáte význam termínu Tuřín? Víte, co to je Asertivita?

Další vybrané souborové koncovky

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 386. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?