Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak otevřít soubor s příponou .dll?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dll?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Možnost chyb vyhrazena.

Líbí se vám definice přípony souboru dll? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru dll patří do sekce Systémové soubory

Klíčová slova: import, čím zobrazit, wiki, jak vytvořit dll, co znamená dll?, Systémové soubory, co to je dll?, .DLL, spuštění souboru, jak otevřít, informace, souborový formát, v čem upravit, .dll, koncovka souboru dll, prohlížení, význam slova

Právě jste zjistili Co se ukrývá pod příponou dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Znáte význam termínu Elektronický podpis? Víte, co to je Aorta? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Altruismus? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Předmět

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Stejně tak si ověřte licenci software. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem