Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak otevřít soubor s příponou .dll?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dll?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu dll s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona dll je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: koncovka souboru dll, jak přehrát, Systémové soubory, wiki, přípona souboru dll, co znamená dll?, import, v čem spustit, Systémové soubory, prohlížení, spuštění souboru, jak převést, informace, čím zobrazit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená formát dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Víte, co je to Twoo? Znáte pojem Příkazový řádek? Vzpomněli byste si na význam slova Skenování? Pamatujete si definici pojmu Hypoteční úvěr?

Vybrané formáty a přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem