Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Přípona souboru dll

DLL je zkratkou Dynamic Link Library. Jedná se o systémové soubory Windows potřebné pro běh systému nebo jednotlivých aplikací.

Význam slova, termín, co je to dll? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou dll (Systémové soubory)

Souborový formát: dll

Jak otevřít soubor s příponou .dll?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .dll?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .dll?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru dll? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru dll se nachází v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: význam slova, souborový formát, čím zobrazit, v čem upravit, .DLL, přípona souboru dll, jak vytvořit dll, v čem spustit, editace, informace, jak přehrát, import, prohlížení, koncovka souboru dll

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená přípona souboru dll? Jak přehrát dll soubor, resp. jak zobrazit dll soubor.

Víte, co je to Twoo? Znáte pojem Příkazový řádek? Vzpomněli byste si na význam slova Skenování? Pamatujete si definici pojmu Hypoteční úvěr?

Vybrané formáty a přípony souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou dll. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem