Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Přípona souboru drv

Soubor s příponou .DRV je soubor ovladače zařízení (Device Driver). Není určen k manuálnímu spuštění nebo editaci.

Význam slova, termín, co je to drv? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Souborový formát: drv

Jak otevřít soubor s příponou .drv?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .drv?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .drv?

Není určen ke spuštění/editaci.

Texty mohou obsahovat chyby.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to drv? s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona drv je v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: jak konvertovat, formát souboru, v čem spustit, .drv, co znamená drv?, Systémové soubory, spuštění souboru, jak přehrát, editace, čím zobrazit, v čem upravit, co to je drv?, prohlížení, jak vytvořit drv, jak převést, přípona souboru drv, informace

Teď už víte Co znamená přípona souboru drv? Jak přehrát drv soubor, resp. jak zobrazit drv soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Rodina? Znáte pojem Termínovaný vklad? Víte, co je to Šedý zákal? Znáte význam termínu Myrha?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou drv. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.