Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Přípona souboru drv

Soubor s příponou .DRV je soubor ovladače zařízení (Device Driver). Není určen k manuálnímu spuštění nebo editaci.

Význam slova, termín, co je to drv? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Souborový formát: drv

Jak otevřít soubor s příponou .drv?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .drv?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .drv?

Není určen ke spuštění/editaci.

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu drv se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru drv se nachází v sekci Systémové soubory

Klíčová slova: v čem spustit, čím zobrazit, jak přehrát, přípona souboru drv, editace, jak konvertovat, export, import, informace, jak převést, v čem upravit, spuštění souboru, koncovka souboru drv, Systémové soubory, jak vytvořit drv, formát souboru, souborový formát

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona drv? Jak přehrát drv soubor, resp. jak zobrazit drv soubor.

Pamatujete si definici pojmu Svrab? Vzpomněli byste si na význam slova Čečetka? Znáte pojem Briliant? Víte, co je to Cese?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou drv. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.