Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Přípona souboru drv

Soubor s příponou .DRV je soubor ovladače zařízení (Device Driver). Není určen k manuálnímu spuštění nebo editaci.

Význam slova, termín, co je to drv? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou drv (Systémové soubory)

Souborový formát: drv

Jak otevřít soubor s příponou .drv?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .drv?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .drv?

Není určen ke spuštění/editaci.

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Tento text (drv) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru drv je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: jak otevřít, spuštění souboru, formát souboru, co to je drv?, wiki, jak převést, jak přehrát, význam slova, koncovka souboru drv, jak vytvořit drv, v čem spustit, .drv, v čem upravit, Systémové soubory, co znamená drv?, informace, Systémové soubory

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona drv? Jak přehrát drv soubor, resp. jak zobrazit drv soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kuří oko Pamatujete si definici pojmu Babí léto? Vzpomněli byste si na význam slova Dysgrafie? Znáte pojem Pásový opar?

Náhodný výběr z koncovek souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou drv. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.