Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak otevřít soubor s příponou .sys?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sys?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to sys? s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru sys se nachází v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: .SYS, jak převést, jak přehrát, v čem upravit, jak konvertovat, Systémové soubory, přípona souboru sys, význam slova, jak otevřít, koncovka souboru sys, Systémové soubory, wiki, co znamená sys?, jak vytvořit sys, .sys, export, souborový formát

Tyto stránky vám umožnili zjistit Jaký formát souboru se označuje příponou sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Znáte význam termínu PSČ? Víte, co to je Lyrika? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Introvert? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Epitaf

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?