Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak otevřít soubor s příponou .sys?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sys?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Uvedené informace jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu sys s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru sys je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: Systémové soubory, jak konvertovat, koncovka souboru sys, jak převést, wiki, přípona souboru sys, význam slova, jak vytvořit sys, souborový formát, co to je sys?, prohlížení, jak přehrát, informace, .SYS, Systémové soubory, import, v čem spustit

Právě nyní již víte Co se ukrývá v souborech s koncovkou sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Víte, co je to Droga? Znáte význam termínu Kinofilm? Víte, co to je Empatie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Menstruace?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Znáte pojem plugin nebo chipset?