Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak otevřít soubor s příponou .sys?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sys?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Texty mohou obsahovat chyby.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem sys s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona sys je v kategorii Systémové soubory

Klíčová slova: editace, koncovka souboru sys, jak konvertovat, Systémové soubory, import, Systémové soubory, co to je sys?, čím zobrazit, export, jak přehrát, souborový formát, formát souboru, význam slova, prohlížení

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Víte, co je to Ultrabook? Znáte pojem Rar? Vzpomněli byste si na význam slova AdBlock? Pamatujete si definici pojmu Uzlina?

Vybrané formáty a přípony souborů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?