Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Přípona souboru sys

SYS je přípona pro systémové soubory operačního systému Windows případně DOS. Tyto soubory pro potřebné pro běh systému nebo speciálních aplikací.

Význam slova, termín, co je to sys? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sys (Systémové soubory)

Souborový formát: sys

Jak otevřít soubor s příponou .sys?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sys?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sys?

Nelze běžně spustit nebo editovat

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (sys) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru sys patří do sekce Systémové soubory

Klíčová slova: v čem upravit, přípona souboru sys, editace, export, .sys, co znamená sys?, co to je sys?, Systémové soubory, jak otevřít, .SYS, jak převést, význam slova, čím zobrazit, informace

Na stránce jste se mohli dozvědět: Co se skrývá v souborech s příponou sys? Jak přehrát sys soubor, resp. jak zobrazit sys soubor.

Víte, co je to Ultrabook? Znáte pojem Rar? Vzpomněli byste si na význam slova AdBlock? Pamatujete si definici pojmu Uzlina?

Vybrané formáty a přípony souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sys. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojem plugin nebo chipset?