Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Přípona souboru 3g2

Soubor s příponou 3G2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3g2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3g2 (Video soubory)

Souborový formát: 3g2

Jak otevřít soubor s příponou .3g2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3g2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3g2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to 3g2? se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru 3g2 se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: export, v čem spustit, jak otevřít, wiki, Video soubory, přípona souboru 3g2, jak přehrát, editace, formát souboru, co znamená 3g2?, koncovka souboru 3g2, .3G2, spuštění souboru, prohlížení, jak konvertovat, jak převést, co to je 3g2?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou 3g2? Jak přehrát 3g2 soubor, resp. jak zobrazit 3g2 soubor.

Znáte význam termínu Jóga? Víte, co to je Keratokonus? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo UFO? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Lambda sonda

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3g2. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem