Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Přípona souboru 3gp2

Soubor s příponou .3GP2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3gp2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Souborový formát: 3gp2

Jak otevřít soubor s příponou .3gp2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gp2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gp2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Uvedené informace jsou bez záruky.

Líbí se vám definice přípony souboru 3gp2? Pak se o ní podělte s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru 3gp2 je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: jak přehrát, v čem spustit, Video soubory, jak vytvořit 3gp2, jak konvertovat, Video soubory, import, informace, přípona souboru 3gp2, jak otevřít, prohlížení, co to je 3gp2?, spuštění souboru, v čem upravit, souborový formát, co znamená 3gp2?, formát souboru

Na stránce jste se mohli dozvědět: Jaký typ souboru má příponu 3gp2? Jak přehrát 3gp2 soubor, resp. jak zobrazit 3gp2 soubor.

Víte, co je to Džem? Znáte význam termínu Mezonetový byt? Víte, co to je Widget? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo CNC stroj?

Výběr formátů a přípon souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp2. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).