Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Přípona souboru 3gp2

Soubor s příponou .3GP2 obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3G2 byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) pro 3G CDMA2000 zařízení. Jedná se o podobný formát jako 3gp oproti kterému obsahuje několik vylepšení a limitací.

Význam slova, termín, co je to 3gp2? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp2 (Video soubory)

Souborový formát: 3gp2

Jak otevřít soubor s příponou .3gp2?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gp2?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gp2?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player

Texty mohou obsahovat chyby.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem 3gp2 s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona 3gp2 je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: koncovka souboru 3gp2, co znamená 3gp2?, v čem spustit, význam slova, export, Video soubory, spuštění souboru, formát souboru, jak převést, Video soubory, jak otevřít, jak přehrát, prohlížení, čím zobrazit, souborový formát, přípona souboru 3gp2, .3GP2

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou 3gp2? Jak přehrát 3gp2 soubor, resp. jak zobrazit 3gp2 soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Kiteboarding? Znáte pojem Hilterapie? Víte, co je to Laparoskopie? Znáte význam termínu Lutein?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp2. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.