Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Přípona souboru 3gpp

Soubor s příponou .3GPP obsahuje video, audio a často i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gpp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v GSM mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gpp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gpp (Video soubory)

Souborový formát: 3gpp

Jak otevřít soubor s příponou .3gpp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gpp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gpp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to 3gpp? s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru 3gpp je v sekci Video soubory

Klíčová slova: .3gpp, koncovka souboru 3gpp, import, export, Video soubory, spuštění souboru, Video soubory, co znamená 3gpp?, editace, jak konvertovat, souborový formát, přípona souboru 3gpp, v čem upravit, čím zobrazit, prohlížení, význam slova, jak vytvořit 3gpp

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou 3gpp? Jak přehrát 3gpp soubor, resp. jak zobrazit 3gpp soubor.

Víte, co je to Hakuna Matata? Znáte význam termínu Jalovice? Víte, co to je Sochor? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Fládrování?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gpp. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.