Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cpi (Video soubory)

Přípona souboru cpi

Přípona .cpi označuje metadata (informace) k .mts video souborům typu AVCHD Clip Information Format. Jedná se o formát souborů používaný především ve video kamerách Panasonic a Sony.

Význam slova, termín, co je to cpi? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cpi (Video soubory)

Souborový formát: cpi

Jak otevřít soubor s příponou .cpi?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cpi?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cpi?

Roxio Creator
Movie Maker
FLV and Media Player
Pinnacle Studio 20
Roxio Popcorn (Max OS X)

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu cpi s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru cpi je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: koncovka souboru cpi, spuštění souboru, .CPI, čím zobrazit, co to je cpi?, import, jak přehrát, informace, v čem upravit, co znamená cpi?, souborový formát, export, editace, formát souboru, v čem spustit, Video soubory, prohlížení

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou cpi? Jak přehrát cpi soubor, resp. jak zobrazit cpi soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Konkubinát Pamatujete si definici pojmu Drama? Vzpomněli byste si na význam slova Ikona? Znáte pojem Migréna?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cpi. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?