Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cpi (Video soubory)

Přípona souboru cpi

Přípona .cpi označuje metadata (informace) k .mts video souborům typu AVCHD Clip Information Format. Jedná se o formát souborů používaný především ve video kamerách Panasonic a Sony.

Význam slova, termín, co je to cpi? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cpi (Video soubory)

Souborový formát: cpi

Jak otevřít soubor s příponou .cpi?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cpi?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cpi?

Roxio Creator
Movie Maker
FLV and Media Player
Pinnacle Studio 20
Roxio Popcorn (Max OS X)

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to cpi? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru cpi se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: export, .cpi, jak převést, význam slova, informace, spuštění souboru, editace, přípona souboru cpi, souborový formát, jak vytvořit cpi, v čem spustit, co znamená cpi?, jak otevřít, koncovka souboru cpi, v čem upravit, Video soubory, wiki

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou cpi? Jak přehrát cpi soubor, resp. jak zobrazit cpi soubor.

Pamatujete si definici pojmu Gastronomie? Vzpomněli byste si na význam slova Energie? Znáte pojem Karpální tunel? Víte, co je to Biřmování?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cpi. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?