Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cpi (Video soubory)

Přípona souboru cpi

Přípona .cpi označuje metadata (informace) k .mts video souborům typu AVCHD Clip Information Format. Jedná se o formát souborů používaný především ve video kamerách Panasonic a Sony.

Význam slova, termín, co je to cpi? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou cpi (Video soubory)

Souborový formát: cpi

Jak otevřít soubor s příponou .cpi?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .cpi?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .cpi?

Roxio Creator
Movie Maker
FLV and Media Player
Pinnacle Studio 20
Roxio Popcorn (Max OS X)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (cpi) můžete sdílet s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru cpi patří do sekce Video soubory

Klíčová slova: souborový formát, prohlížení, čím zobrazit, význam slova, .CPI, přípona souboru cpi, v čem spustit, jak převést, jak přehrát, co to je cpi?, export, wiki, editace, v čem upravit, Video soubory, formát souboru, jak otevřít

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu cpi? Jak přehrát cpi soubor, resp. jak zobrazit cpi soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Entuziasmus? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo SEO Pamatujete si definici pojmu Akryl? Vzpomněli byste si na význam slova Subsumpce?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou cpi. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?