Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Přípona souboru m4v

Přípona .m4v označuje video soubor stažený (zakoupený) z Apple iTunes. Soubory typu m4v jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze po přihlášení a na omezeném počtu zařízení. Soubory, které neobsahují DRM ochranu lze přejmenovat na mp4 a přehrát v běžných přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m4v? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Souborový formát: m4v

Jak otevřít soubor s příponou .m4v?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4v?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4v?

Apple iTunes

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Sdílejte text m4v s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru m4v se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: souborový formát, jak konvertovat, Video soubory, editace, čím zobrazit, v čem upravit, wiki, prohlížení, jak otevřít, spuštění souboru, význam slova, jak přehrát, koncovka souboru m4v, v čem spustit, formát souboru, informace, co znamená m4v?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co znamená formát m4v? Jak přehrát m4v soubor, resp. jak zobrazit m4v soubor.

Pamatujete si definici pojmu Velur? Vzpomněli byste si na význam slova Synergie? Znáte pojem Šestinedělí? Víte, co je to Kyčelník?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4v. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.