Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mov (Video soubory)

Přípona souboru mov

Přípona .MOV označuje formát video souboru QuickTime Movie vytvořeného firmou Apple.

Význam slova, termín, co je to mov? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou mov (Video soubory)

Souborový formát: mov

Jak otevřít soubor s příponou .mov?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .mov?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .mov?

Apple Quick Time player

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu mov s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona mov je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: co znamená mov?, v čem spustit, přípona souboru mov, jak vytvořit mov, čím zobrazit, jak konvertovat, editace, Video soubory, v čem upravit, .mov, spuštění souboru, prohlížení, koncovka souboru mov, jak otevřít, Video soubory, informace, jak přehrát

Na této webové stránce jste se dozvěděli K čemu se používá přípona mov? Jak přehrát mov soubor, resp. jak zobrazit mov soubor.

Víte, co to je Krav maga? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Litosféra? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Fjord Pamatujete si definici pojmu BOZP?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou mov. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?