Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou qt (Video soubory)

Přípona souboru qt

Zkratka .QT na konci souboru označuje formát video souboru QuickTime Movie vytvořeného firmou Apple.

Význam slova, termín, co je to qt? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou qt (Video soubory)

Souborový formát: qt

Jak otevřít soubor s příponou .qt?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .qt?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .qt?

přehrávač Apple QuickTime

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru qt? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru qt se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: Video soubory, co znamená qt?, wiki, Video soubory, .qt, informace, souborový formát, export, co to je qt?, čím zobrazit, jak otevřít, formát souboru, jak konvertovat, význam slova, přípona souboru qt, jak převést, v čem spustit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Na co se používá souborová přípona qt? Jak přehrát qt soubor, resp. jak zobrazit qt soubor.

Znáte význam termínu Login? Víte, co to je Chronograf? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Catering? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Determinant

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou qt. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?