Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou trp (Video soubory)

Přípona souboru trp

Soubor s příponou .trp je obvykle ve formátu HD Video Transport Stream. Jedná se o video soubor ve vysokém rozlišení vzniklých záznamem z některých digitálních zařízení (digitální TV, SAT, settop box, apod.).

Význam slova, termín, co je to trp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou trp (Video soubory)

Souborový formát: trp

Jak otevřít soubor s příponou .trp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .trp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .trp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Možnost chyb vyhrazena.

Definici souborového formátu trp můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru trp se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: v čem upravit, jak přehrát, informace, jak otevřít, spuštění souboru, čím zobrazit, co to je trp?, export, co znamená trp?, jak konvertovat, jak vytvořit trp, Video soubory, koncovka souboru trp, přípona souboru trp, jak převést, wiki, .TRP

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou trp? Jak přehrát trp soubor, resp. jak zobrazit trp soubor.

Znáte význam termínu Chráněná dílna? Víte, co to je cv? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Pokora? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Tiché víno

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou trp. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde