Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou trp (Video soubory)

Přípona souboru trp

Soubor s příponou .trp je obvykle ve formátu HD Video Transport Stream. Jedná se o video soubor ve vysokém rozlišení vzniklých záznamem z některých digitálních zařízení (digitální TV, SAT, settop box, apod.).

Význam slova, termín, co je to trp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou trp (Video soubory)

Souborový formát: trp

Jak otevřít soubor s příponou .trp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .trp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .trp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu trp s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru trp se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: co znamená trp?, koncovka souboru trp, formát souboru, přípona souboru trp, jak převést, jak vytvořit trp, jak konvertovat, v čem upravit, .TRP, export, Video soubory, v čem spustit, informace, jak přehrát

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Jaký typ souboru má příponu trp? Jak přehrát trp soubor, resp. jak zobrazit trp soubor.

Víte, co je to PageRank? Znáte pojem Lyrická báseň? Vzpomněli byste si na význam slova Žahour? Pamatujete si definici pojmu FTP?

Vybrané formáty a přípony souborů

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou trp. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde