Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ts (Video soubory)

Přípona souboru ts

Přípona .ts je zkratkou Transport stream. Jedná se většinou o video soubor vytvořený například digitální televizí, resp. TV tunerem. Formát souboru může být různý. Někdy se jedná o MPEG, resp. MPEG2, MPEG4, jindy o specifický formát, který nelze běžně přehrát.

Význam slova, termín, co je to ts? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ts (Video soubory)

Souborový formát: ts

Jak otevřít soubor s příponou .ts?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ts?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ts?

Pinnacle Studio HD
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
VobEdit
AVS media player
KM player

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte text ts s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru ts se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: přípona souboru ts, Video soubory, jak přehrát, co znamená ts?, v čem upravit, Video soubory, spuštění souboru, prohlížení, import, formát souboru, souborový formát, jak převést, koncovka souboru ts, čím zobrazit, jak konvertovat, wiki, .TS

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou ts? Jak přehrát ts soubor, resp. jak zobrazit ts soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Konsolidace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Slunovrat Pamatujete si definici pojmu Šestinedělí? Vzpomněli byste si na význam slova Teambuilding?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ts. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.