Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pl (Zdrojové kódy)

Přípona souboru pl

Soubor s příponou .pl může obsahovat zdrojový kód v jazyce Perl nebo v jazyce Prolog.

Význam slova, termín, co je to pl? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pl (Zdrojové kódy)

Souborový formát: pl

Jak otevřít soubor s příponou .pl?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pl?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pl?

Perl editor/compiler
Prolog editor/compiler

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu pl s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru pl je v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: informace, import, jak konvertovat, Zdrojové kódy, čím zobrazit, v čem upravit, prohlížení, jak vytvořit pl, koncovka souboru pl, formát souboru, .PL, spuštění souboru, co to je pl?, význam slova, Zdrojové kódy, přípona souboru pl, wiki

Právě nyní již víte Co znamená formát pl? Jak přehrát pl soubor, resp. jak zobrazit pl soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Šíráz Pamatujete si definici pojmu Affiliate? Vzpomněli byste si na význam slova ASAP? Znáte pojem IMEI?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pl. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?