Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pl (Zdrojové kódy)

Přípona souboru pl

Soubor s příponou .pl může obsahovat zdrojový kód v jazyce Perl nebo v jazyce Prolog.

Význam slova, termín, co je to pl? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pl (Zdrojové kódy)

Souborový formát: pl

Jak otevřít soubor s příponou .pl?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pl?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pl?

Perl editor/compiler
Prolog editor/compiler

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Tento text (pl) můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru pl patří do sekce Zdrojové kódy

Klíčová slova: formát souboru, souborový formát, význam slova, .PL, Zdrojové kódy, spuštění souboru, prohlížení, jak otevřít, jak konvertovat, import, Zdrojové kódy, jak přehrát, v čem upravit, co to je pl?, wiki, v čem spustit, co znamená pl?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou pl? Jak přehrát pl soubor, resp. jak zobrazit pl soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Imunologie? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Amen Pamatujete si definici pojmu Javascript? Vzpomněli byste si na význam slova Falešná svíčková?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pl. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?