Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pl (Zdrojové kódy)

Přípona souboru pl

Soubor s příponou .pl může obsahovat zdrojový kód v jazyce Perl nebo v jazyce Prolog.

Význam slova, termín, co je to pl? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pl (Zdrojové kódy)

Souborový formát: pl

Jak otevřít soubor s příponou .pl?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pl?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pl?

Perl editor/compiler
Prolog editor/compiler

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to pl? s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru pl je v sekci Zdrojové kódy

Klíčová slova: Zdrojové kódy, .PL, v čem upravit, informace, Zdrojové kódy, prohlížení, .pl, jak otevřít, editace, v čem spustit, přípona souboru pl, jak převést, čím zobrazit, export

Na této webové stránce jste se dozvěděli Jaký formát souboru se označuje příponou pl? Jak přehrát pl soubor, resp. jak zobrazit pl soubor.

Víte, co je to Server? Znáte pojem Dual sim? Vzpomněli byste si na význam slova Okopanina? Pamatujete si definici pojmu Účetní závěrka?

Vybrané formáty a přípony souborů

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pl. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?