Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sql (Zdrojové kódy)

Přípona souboru sql

Soubor s příponou .sql je textovým souborem obsahujícím kód v dotazovacím databázovém jazyce Structured Query Language Data. Soubor lze exportovat/importovat do různých databázích přičemž kód pro každou databázi se může různě lišit.

Význam slova, termín, co je to sql? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sql (Zdrojové kódy)

Souborový formát: sql

Jak otevřít soubor s příponou .sql?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sql?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sql?

Microsoft Access
MySQL query browser
SQLplus

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Líbí se vám definice přípony souboru sql? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru sql patří do sekce Zdrojové kódy

Klíčová slova: informace, koncovka souboru sql, v čem upravit, co to je sql?, čím zobrazit, jak vytvořit sql, export, jak přehrát, editace, jak otevřít, význam slova, prohlížení, formát souboru, v čem spustit, Zdrojové kódy, wiki, co znamená sql?

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona sql? Jak přehrát sql soubor, resp. jak zobrazit sql soubor.

Pamatujete si definici pojmu Předmět? Vzpomněli byste si na význam slova Akcelerace? Znáte pojem Čarověník? Víte, co je to Pranýř?

Často hledané koncovky souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sql. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem