Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sql (Zdrojové kódy)

Přípona souboru sql

Soubor s příponou .sql je textovým souborem obsahujícím kód v dotazovacím databázovém jazyce Structured Query Language Data. Soubor lze exportovat/importovat do různých databázích přičemž kód pro každou databázi se může různě lišit.

Význam slova, termín, co je to sql? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou sql (Zdrojové kódy)

Souborový formát: sql

Jak otevřít soubor s příponou .sql?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .sql?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .sql?

Microsoft Access
MySQL query browser
SQLplus

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Zaujal vás formát, koncovka souboru sql? Potom se o definici podělte s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru sql je v sekci Zdrojové kódy

Klíčová slova: .sql, wiki, .SQL, jak vytvořit sql, jak převést, formát souboru, editace, jak konvertovat, souborový formát, Zdrojové kódy, co znamená sql?, informace, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, Zdrojové kódy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Na co se používá souborová přípona sql? Jak přehrát sql soubor, resp. jak zobrazit sql soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Daňový bonus Pamatujete si definici pojmu Kalač? Vzpomněli byste si na význam slova Roaming? Znáte pojem Hortonův syndrom?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou sql. Před instalací uvedeného software se seznamte s licencí. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem