Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou docx (Dokumenty)

Přípona souboru docx

DOCX je přípona textových dokumentů. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to docx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou docx (Dokumenty)

Souborový formát: docx

Jak otevřít soubor s příponou .docx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .docx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .docx?

Microsoft Word 2007, 2010 a novější
OpenOffice.org
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Veškeré texty jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu docx s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona docx je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: prohlížení, přípona souboru docx, co znamená docx?, formát souboru, export, význam slova, .docx, jak přehrát, informace, jak konvertovat, import, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit docx, spuštění souboru, jak převést, Dokumenty

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou docx? Jak přehrát docx soubor, resp. jak zobrazit docx soubor.

Víte, co to je Artróza? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Konfitování? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Anarchie Pamatujete si definici pojmu Appeasement?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Možnost chyb vyhrazena. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou docx. Jednotlivé aplikace mají různé podmínky použití Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde