Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou docx (Dokumenty)

Přípona souboru docx

DOCX je přípona textových dokumentů. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to docx? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou docx (Dokumenty)

Souborový formát: docx

Jak otevřít soubor s příponou .docx?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .docx?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .docx?

Microsoft Word 2007, 2010 a novější
OpenOffice.org
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to docx? s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru docx se nachází v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: význam slova, co znamená docx?, Dokumenty, .docx, wiki, souborový formát, v čem upravit, Dokumenty, formát souboru, jak otevřít, informace, jak konvertovat, v čem spustit, koncovka souboru docx, import, export, přípona souboru docx

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou docx? Jak přehrát docx soubor, resp. jak zobrazit docx soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Deflace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Povodí Pamatujete si definici pojmu Privatizace? Vzpomněli byste si na význam slova Enuréza?

Často hledané koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou docx. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde