Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, komprimovat, konvertovat, převést, otevřít, exportovat, upravit soubor s příponou docx (Dokumenty)

Přípona souboru docx

DOCX je přípona textových dokumentů. Jedná se o specifikaci Office Open XML. Specifikaci navrhla firma Microsoft a finální specifikace byla dotvořena sdružením ECMA. Poprvé byl formát použit v Microsoft Office 2007.

Význam slova, termín, co je to docx? Jak a v čem zobrazit, komprimovat, konvertovat, převést, otevřít, exportovat, upravit soubor s příponou docx (Dokumenty)

Souborový formát: docx

Jak zobrazit, spustit, upravit soubor s příponou .docx?

V čem komprimovat, změnit, konvertovat soubor s koncovkou .docx?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, převést, vytvořit soubor formátu docx?

Microsoft Word 2007, 2010 a novější
OpenOffice.org
LibreOffice Writer (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Definici souborového formátu docx můžete sdílet s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Formát souboru docx je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: souborový formát, jak komprimovat, druhy souborů, jak převést, jak konvertovat, čím zobrazit, převod souborů, spuštění souboru, wiki, Dokumenty, přípona souboru docx, v čem spustit, prohlížení, zkratka docx, .DOCX, informace, Dokumenty, jak přehrát

Nyní už nejspíš víte Který formát souboru se označuje koncovkou docx? Jak přehrát docx soubor, resp. jak zobrazit docx soubor.

Pamatujete si definici pojmu Perioda? Znáte význam termínu Buňka? Víte, co je to Bankomat? Znáte pojem Rosný bod?

Často hledané koncovky souborů

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou docx. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde