Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, převést, prohlížet, vytvořit, přehrát, konvertovat, zobrazit soubor s příponou ods (Dokumenty)

Přípona souboru ods

Otevřený formát tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Spreadsheet. Dále příponu ods používal Microsoft Outlook express 5.

Význam slova, termín, co je to ods? Jak a v čem importovat, převést, prohlížet, vytvořit, přehrát, konvertovat, zobrazit soubor s příponou ods (Dokumenty)

Souborový formát: ods

Jak importovat, rozbalit, zobrazit soubor s příponou .ods?

V čem převést, exportovat, prohlížet soubor s koncovkou .ods?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, vytvořit, komprimovat soubor formátu ods?

OpenOffice Calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme.

Zaujal vás formát, koncovka souboru ods? Potom se o definici podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru ods je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: formát souboru, co to je ods?, v čem spustit, .ods, .ODS, spuštění souboru, převod souborů, jak převést, import, wiki, jak vytvořit ods, čím zobrazit, význam slova, zkratka ods, jak rozbalit, jak komprimovat, Dokumenty, Dokumenty

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou ods? Jak přehrát ods soubor, resp. jak zobrazit ods soubor.

Víte, co je to Surfing? Víte, co to je Kyška? Víte, co je to Činitel? Víte, co je to Relé?

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ods. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.