Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ods (Dokumenty)

Přípona souboru ods

Otevřený formát tabulkového procesoru ze skupiny Otevřených dokumentových formátů (ODF - Open Document Format). Zkratka Open Document Spreadsheet. Dále příponu ods používal Microsoft Outlook express 5.

Význam slova, termín, co je to ods? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou ods (Dokumenty)

Souborový formát: ods

Jak otevřít soubor s příponou .ods?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .ods?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .ods?

OpenOffice Calc
LibreOffice Calc (Multiplatformní - Windows, Linux, Mac OS X; GPL licence)

Texty mohou obsahovat chyby.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu ods s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Souborová přípona ods je v kategorii Dokumenty

Klíčová slova: jak otevřít, čím zobrazit, co to je ods?, co znamená ods?, .ODS, spuštění souboru, informace, jak převést, prohlížení, import, přípona souboru ods, formát souboru, jak konvertovat, export, koncovka souboru ods, v čem upravit, v čem spustit

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co znamená formát souboru s koncovkou ods? Jak přehrát ods soubor, resp. jak zobrazit ods soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Dodejka? Znáte pojem Zdraví? Víte, co je to Křest? Znáte význam termínu Mobogenie?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Omlouváme se za možné chyby v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou ods. Před využitím programů si pečlivě přečtěte podmínky použití aplikace. Aplikace jsou povětšinou k dispozici zdarma, avšak pro komerční použití je mnohdy vyžadován nákup placené licence. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.