Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, převést, přehrát soubory s různými příponami?

Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Síť, hry i všeobecné informace

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Myšlenky, moudra, výroky, úsloví, bonmoty, motta, aforismy

Citáty slavných, Myšlenky, moudra, výroky, úsloví, bonmoty, motta, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o životě, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o dobru od různých známých osobností.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: F, webové stránky, Online hry zdarma, Federace USA, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, zajímavosti, Webové online testy zdarma, odkaz, Arsenal F.C., Online životopisy, biografie, zábava, zdarma, weby

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Florida, Virginie, Alabama, Massachusetts, New Hampshire, Ohio, Louisiana, Illinois, Washington, Maryland, Maine, Texas, Arizona, Utah, Montana, Jižní Dakota, Vermont, Connecticut, Havaj, Georgie, Indiana, Delaware, Severní Karolína, Jižní Karolína, Oregon, Arkansas atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem upravit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak importovat, jak spustit, v čem spustit, jak exportovat, kterak editovat, čím zobrazit, jak otevřít soubory těchto typů: komprimace dat, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, internet a web, hudební audio soubory, koncovky souborů, obrazy disků, konfigurační soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Klasické, Oddechové, Logické, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Karetní, Pro dívky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, parkování - parkovačky a podobně.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled vlajek USA, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, Wayne Rooney, školství, Státní vlajky zemí, volný čas, Tipy na výlet, Nejlepší hry pro dívky, Full HD wallpapers na PC, Ilustrační obrázky

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nemoce, fyzika, psychologie, kultura, ekonomie a ekonomika, školství, jídlo, nápoje, rostliny, český jazyk, matematika, bankovnictví, různé, software, chemie, materiály, sport, hardware, účetnictví, nástroje, náboženství a křesťanství, věda, technika, internet atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, auta, ženy a dívky, hmyz, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, halloween, náboženství, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, láska, nástroje a přístroje, květiny, muži, sport, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, věda, mapy, rostliny, zelenina, ptáci atd.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Fórky, fóry, vtipné texty, frky, černý humor, vtípky

Chcete se pobavit? Fórky, fóry, vtipné texty, frky, černý humor, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: M, Životopisy osobností, tipy, Wallpapers na plochu, F, PC pozadí pro Windows, počítače, Vlajky, flags, Státní vlajky států světa, internet, Online adventní magazín, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Logické hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Omalovánky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Adventury, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Střílecí hry, Hry s koňmi, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

PC pozadí pro Windows - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste PC pozadí pro Windows. vhodné pro počítač, monitor, mobil, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, PC, phablet, displej, ultrabook a pro operační systémy Windows 98, Windows Me, Red Hat Linux, Java ME, Linux Fedora, Windows 95, OSX, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Lubuntu, BlackBerry OS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, květiny, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fantasy, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, fraktály, zvířata, armáda, válka, zbraně, ptáci, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, nature - příroda. Dostupná rozlišení jsou 1366x1024, 1680x1050, 375x667, 3200x1200, 1536x2048, 800x1280, 1024x600, 2560x2048, 3200x1800, 320x568, 1600x900, 1280x960, 1366x768, 1152x768, 1152x1920, 1440x2560 atd.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, V, zadarmo, Internet prostitution, V, pro dospělé, Obrázky, kliparty, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Super online hry zdarma, Webové online testy zdarma

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Logické hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Omalovánky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, humor, Dopravní značky, webovky, cestování, Vlajka NATO, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší školní testy a kvízy, Online hry zdarma, hyperlinky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Topmodelky a celebrity,

Několik fórů na závěr. Vtip Schytala to tchýně: Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Miláčku, nechceš řídit?

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
ChristianMingle
Naše tipy
Přání k narozeninám
Zajímavé internetové odkazy
HTML Online browser games
Doporučené odkazy
Flag of Australia
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.