Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, převést, přehrát soubory s různými příponami?

Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, přístroje, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, auta, hmyz, symboly, stavby, nástroje a přístroje, hudba, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, halloween, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, láska, muži, rostliny, jídlo a nápoje, sport, mapy, náboženství atd.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rakušan, Zpěvačky, Vrah, Scénárista, Malíř, Nežijící, Herec, Fotograf, Filozof, Královna, Životopis, Hejtmani, Habsburkové, Hokej, Ministr zahraničí, Žijící, Němci, Washington Capitals, Překladatel, Slováci, AIDS, Kancléř, Exilový prezident, Miliardář, Závodník, Zpěvačka, Prezident USA, Gymnasté, Ministr, Normalizace, Kladno, Čech, New York Rangers, HIV pozitivní, Česká královna, Vojáci apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, různé, nápoje, psychologie, cestování, filozofie, literatura, chemie, kultura, český jazyk, zločin a právo, bankovnictví, sport, technika, hardware, náboženství a křesťanství, stavebnictví, lékařství a medicína, nástroje, internet, zkratky, jídlo, ekonomie a ekonomika, latina atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, vlastnosti, mytologie, profese a zaměstnání, umělci, křesťanství, lékařství, státní správa, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, podnikání a podnikatelé, politici, osobnosti, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, filozofie, záliby, národnost atd.

Klíčová slova: pro děti, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značky, Full HD wallpapers na PC, Fond d écran, internet, F, Online testy zdarma bez registrace, Přání k svátku, zábava, cestování, Super online hry zdarma, Americké federální vlajky

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry Vybírejte z kategorií Klasické, Pro dívky, Karetní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Velikonoční hry, Závodní, Sportovní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Oddechové a podobně.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Wallpapers na PC - wallpapers na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. lze použít v smartphone, notebook, PC, mobil, monitor, mobilní telefon, phablet, počítač, displej, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Me, OSX, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, macOS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, ptáci, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, motorky, nature - příroda, zvířata, armáda, válka, zbraně, Formule 1, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, fraktály, fantasy, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete rozměry 800x1280, 1920x1280, 768x1024, 375x812, 1600x1200, 1600x900, 1280x720, 1366x1024, 1600x900, 360x720, 2560x1440, 360x760, 1152x864, 750x1334, 1680x1050, 1200x1920 atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Keywords:hyperlinky, linky, weby, Životopisy osobností, , Stručný encyklopedický slovník, odkazy, č, Přání k narození dítěte, zdarma, V, výukové pomůcky

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Bojové hry, Logické hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Animace a tak dále.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: odkaz, Adventní magazín, zadarmo, Zamilované sms vzkazy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam přípon a koncovek souborů, Nej hry online, Poker online card game, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Federace USA, Obrázky, kliparty, Vše o Vánocích

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rakousko-Uhersko, Kancléř, Trenérka, Češi, Vrah, Dallas Stars, KHL, Válka, KSČ, Zpěvačka, Itálie, Pedagog, Boston Bruins, Atentát, První republika, Stoletá válka, Husité, Čech, Avangard Omsk, Textařka, Pittsburgh Penguins, Archivář, Vládce, Vojevůdce, Masový vrah, Trest smrti, Protektorát, Gymnasté, Fotograf, Francouz, Obchodník, Rétorika, Maršál, Herečka, Historik, Podnikatel apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

černý humor, fórky, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, vtípky

Chcete se uvolnit? černý humor, fórky, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Vtipy o cikánech, O manželství, O Němcích, Frky o tchýních, O důchodcích, Frky ze života, O škole, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Louisiana, Nové Mexiko, Nevada, Virginie, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Missouri, Utah, Delaware, Západní Virginie, Massachusetts, Florida, Washington, Maryland, Illinois, Oregon, Arizona, New York, Kentucky, Ohio, Pensylvánie, New Hampshire, Connecticut, Michigan, Tennessee atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, týmy NHL, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, měny, fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: zeměpis, Nejlepší tapety na plochu zdarma, info, Online omalovánky Sport pro děti, Prapory českých měst, Prapory regionů a království, F, Pozadí Vesmír na plochu, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Wallpapers na PC, Super online flash hry

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rakousko-Uhersko, Kancléř, Trenérka, Češi, Vrah, Dallas Stars, KHL, Válka, KSČ, Zpěvačka, Itálie, Pedagog, Boston Bruins, Atentát, První republika, Stoletá válka, Husité, Čech, Avangard Omsk, Textařka, Pittsburgh Penguins, Archivář, Vládce, Vojevůdce, Masový vrah, Trest smrti, Protektorát, Gymnasté, Fotograf, Francouz, Obchodník, Rétorika, Maršál, Herečka, Historik, Podnikatel apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: školství, Webové online hry zdarma, internetové stránky, zajímavosti, Dopravní značení, Call girls, Vlajky států světa, multimédia, Obrázky ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, zdroje informací, pro dospělé, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Stížnost: Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Další odkazy:

Partnerské weby
Sportovní pozadí na plochu Windows
Naše tipy
Levné letenky
Doporučené odkazy
Fernando Torres
Zajímavé internetové odkazy
Romantické zamilované sms vzkazy
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.