Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, upravit, otevřít, komprimovat, prohlížet, vytvořit soubory s různými příponami?

Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Wallpapers na PC - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. můžete využít v notebook, displej, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, smartphone, mobil, phablet, počítač, ultrabook, tablet a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 10, macOS, Mac, Windows 95, Android, FreeBSD, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 98, Red Hat Linux. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, free wallpapers, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, ptáci, hmyz a pavouci, Formule 1, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, fantasy, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupná rozlišení jsou 2560x1440, 1536x2048, 2048x1536, 800x600, 320x568, 1200x1920, 768x1024, 1080x1920, 1600x1200, 360x760, 2160x3840, 1366x1024, 1440x900, 375x812, 1600x900, 1024x768 atd.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Slovník pojmů Co je to?, pro dospělé, Nejhranější online hry zdarma, Canada, zadarmo, Nejlepší zeměpisné kvízy, Online hry pro děti zdarma, Ashlee Simpson, zdroje informací, zábava, weby, Webové online testy zdarma

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. můžete využít v notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, smartphone, mobil, tablet, monitor, počítač, ultrabook, PC a pro operační systémy Windows 98, FreeBSD, Windows 10, OSX, Java ME, Lubuntu, Android, Chrome OS, Linux Mint, macOS, Linux Xubuntu. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, zvířata, voda a bubliny, hudební tapety, noční města, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, příroda, krajina, letadla. Stahujte ve velikostech 1152x1920, 1440x2560, 1280x768, HD 1280x720, 2560x1440, 2048x1536, 1024x600, 1536x2560, 2048x1080, 1280x1024, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1680x1050, 360x760, 1536x2048 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, státy usa, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtípky, fóry, fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Ftipy, černý humor, fórky, vtipné texty, vtípky, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, černý humor, fórky, vtipné texty, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, Frky ze života, O ženách, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O škole, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky apod.

Ftipy, vtípky, fórky, frky, anekdoty, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, fórky, frky, anekdoty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o facebooku apod.

Keywords:Kliparty pro dokumenty, Přehled souborových přípon, Vlajky států USA, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přání k narozeninám, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zajímavosti, internetové stránky, Seychelles, Super free web games zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, odkazy

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční magazín, FC Barcelona, Dopravní značky, odkaz, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Christina ricci, Hry pro dívky online, hyperlinky, pro děti, zdarma

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, mapy, nástroje a přístroje, náboženství, zelenina, muži, květiny, nápoje, hmyz, symboly, stavby, ptáci, halloween, dopravní prostředky, sport, rostliny, láska, ženy a dívky, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, zvířata, hudba, smajlíci a emotikony atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: R, výukové pomůcky, webové stránky, Online obrázky k vybarvení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, Členské země americké federace, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Obrázky na PC, Slovník pojmů Co je to?, linky

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Závody aut, Sportovní hry, Akční hry, Relaxační hry, Animace, Strategie, Bojové hry, Karetní hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Postřehové hry a tak dále.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hannah Montana, Vaření a smažení, Adventury, Strategické onlinovky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Omalovánky, Logické hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: zeměpis, počítače, Státní prapory států světa, Online testy zdarma, Full HD wallpapers na PC, Sexy Gábina Partyšová, Online testy zdarma bez registrace, F, Seznam vlajek měst České republiky, Databáze osobností Kdo je to?, Wallpapers na plochu počítače, doporučujeme, Fantasy wallpapers, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Já ho zabil!: Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Neboj, není nabitá!

Další odkazy:

Regionální vlajky
Zajímavé internetové odkazy
Alicia Keys
Doporučené odkazy
Anonymní proxy server
Tipy na zajímavé weby
Pakistan
Partnerské weby
Armenia
Naše tipy
Omalovánky k vytištění

Děkujeme vám za vaši návštěvu.