Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, otevřít, exportovat, zobrazit, prohlížet, vytvořit soubory s různými příponami?

Partnerské weby, volný čas a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Wallpapers na PC - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC. vhodné pro ultrabook, mobilní telefon, PC, tablet, displej, phablet, notebook, obrazovka počítače, počítač, mobil, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows 10, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 2000, SUSE Linux. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, auta, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, motorky, motocykly, zvířata, květiny, kytky, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, letadla, hudební tapety, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1440, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 768x1024, 1536x2048, 1440x900, 1440x2560, 1600x1200, 360x640, 360x720, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 320x568, 375x812, 1600x2560 atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Internet, síť, volný čas a zábava

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Anekdoty, černý humor, fóry, vtípky, fórky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, černý humor, fóry, vtípky, fórky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné citáty apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Wallpapery na plochu PC, pro dospělé, Dopravní značení, multimédia, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Kliparty pro dokumenty, Wallpapers na PC, zajímavosti, Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista, Webové html5 hry zdarma, Vlajky spojených států amerických, výukové pomůcky, Seznam souborových přípon

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Vtipy, kameňáky, ftipy, fóry, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Vtipy, kameňáky, ftipy, fóry, vtipné texty, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Postřehové, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Aforismy, bonmoty, moudrosti, motta, hlášky, myšlenky, moudra

Slavné citáty, Aforismy, bonmoty, moudrosti, motta, hlášky, myšlenky, moudra, . Naleznete zde přísloví o naději, citáty o životě, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o lži od různých známých osobností.

Keywords:H, info, Wallpapers na PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vánoční hvězda - symbol Vánoc, linky, zeměpis, zábava, Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví, Dopravní značení, Vlajky měst a obcí České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet, jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit soubory těchto typů: komprimace dat, konfigurační soubory, písma, fonty, koncovky souborů, grafiku, dokumenty, šablony dokumentů, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, spustitelné soubory apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: počítače, lékařství a medicína, jídlo, psychologie, hardware, účetnictví, software, věda, bankovnictví, matematika, stavebnictví, internet, latina, materiály, nástroje, kultura, nápoje, sport, náboženství a křesťanství, filozofie, zločin a právo, český jazyk, různé, nemoce atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, týmy NHL, politické strany a hnutí, země EU, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, geocaching, fyzikální jednotky apod.

Informace, volný čas a zábava

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, volný čas, Flags of the world countries, Online testy zdarma bez registrace, Vlajky amerických států USA, A, Ozdoba, Online zeměpisné testy zdarma, pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky měst České republiky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, národnost, zločin a právo, osobnosti, věda, politika, sport, mytologie, křesťanství, psychologie, filozofie, žurnalisté a novináři, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, lékařství, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, přezdívky, nadpřirozené osoby, školství atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Náš tip, volný čas a zábava

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Bojové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Postřehové hry, Animace, Pro dívky, Sportovní hry, Akční hry, Závody aut a tak dále.

Klíčová slova: školství, Přehled přípon a koncovek souborů, odkaz, Recept na tradiční vánoční hrachovou polévku, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, počítače, doporučujeme, Vlajka Bolívie, Pozadí na PC, webovky, Životopisy slavných osobností

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, národnost, zločin a právo, osobnosti, věda, politika, sport, mytologie, křesťanství, psychologie, filozofie, žurnalisté a novináři, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, lékařství, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, přezdívky, nadpřirozené osoby, školství atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slámový adventní věnec, Vánoční stromeček, Jingle Bells, Pro děti, Štóla, Linecká kolečka, Tapeta, Dia, Jesličky, Borovice, Adventní svícen, Osvětlení, Omalovánky, Vánoční kaktus, Patchwork, Obrazovka, Keramika, Windows, Vánoční prostírání, Vánoční světýlka, Sám doma, Jarmark, Betlém, Jedle, Skleněné ozdoby, Adventní neděle, Německy, Drážďany, Vánoční ozdoby, Adventní trhy, Tablet apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, Super online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Superhry a hry online zdarma, odkazy, Tipy na Štědrý den, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zadarmo, URL, Vánoční web, Ilustrace, obrázky, F, Vánoční píseň Zavítej k nám dítě malé, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zkažený vzduch?: Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Betlémská hvězda
Naše tipy
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Doporučené odkazy
Antistresové omalovánky pro dospělé
Partnerské weby
Adventní obrázky ke stáhnutí
Zajímavé internetové odkazy
Anonymní proxy server
Tipy na zajímavé weby
Recept na vánoční cukroví vanilkové rohlíčky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.