Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, upravit, vytvořit, konvertovat, prohlížet, zobrazit soubory s různými příponami?

Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Deskovky, Adventury, Vaření a smažení, Farmářské hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Logické hry, Omalovánky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Letecké simulátory apod.

Klíčová slova: humor, Online životopisy, biografie slavných osobností, Seznam přípon a koncovek souborů, odkaz, Sexy Shannon Elizabeth, Dopravní značky, zajímavosti, Super online flash hry, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, Obrázky na plochu počítače, Hry pro dívky online, zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Aforismy, bonmoty, výroky, moudrosti, úsloví, hlášky, přísloví

Citáty slavných, Aforismy, bonmoty, výroky, moudrosti, úsloví, hlášky, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Keywords:multimédia, výukové pomůcky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, internet, Sexy Jessica Biel, Super online kvízy, Pozadí na plochu počítače, info, Omalovánky v USA a jejich použití, Hry pro kluky, Online testy zdarma, Slovník pojmů Co je to?

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Fórky, vtipy, fóry, kameňáky, ftipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, fóry, kameňáky, ftipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, murphyho zákony, židovské anekdoty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip, technika, kultura, informace

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Animace, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Pro dívky, Relaxační hry, Strategie, Akční hry, Adventury, Bojové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry a tak dále.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: zeměpis, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, školství, Vánoční štóla, počítače, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Wallpapers na PC, Vlajky francouzských regionů, webové stránky, Obrázky vlajek měst ČR, pro dospělé, Ilustrace, obrázky

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Pensylvánie, Nové Mexiko, Idaho, Michigan, Ohio, Severní Dakota, Mississippi, Washington, Kalifornie, New Hampshire, Louisiana, Nebraska, Georgie, Arizona, Florida, Colorado, Indiana, Texas, Alabama, Havaj, Minnesota, Montana, Massachusetts, Tennessee, Jižní Dakota atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, státy usa, okresy České republiky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Síť, technika, kultura, informace

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Vše o Vánocích - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Keramika, K Vytisknutí, Osvětlení, Vánoční koledy, Husarské knoflíky, Perníčky, Obrazovka, Recepty, Jídlo, Mrazík, Anděl, Písnička, Vánoční tapety, Květiny, Striezelmarkt, Plzeň, Rostliny, Vánoční trhy, Santa, Schleich, Nový rok, Štěstí, Lego, Vánoční kaktus, Blahopřání, Hostina, Vánoční filmy, Vánoční dekorace, Ohňostroj, Adventní svícen, Omalovánky apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Štěstí, Tiskárna, Rostliny, Vinná klobása, Santa, PF, Staroměstské náměstí, Tisk, Recepty, Televize, Vánoční stromeček, Neviňátko, Sněhová vločka, Vídeň, Vánoční svíčky, Vánoční světýlka, Vánoční filmy, Obrazovka, Jmelí, Adventní trhy, Vánoční trhy, Štědrý den, Vánoční ozdoby, Keramický adventní věnec, Bůh, Pokrmy, Zima, Nový rok, Popelka, Cesmína, Alkoholový kalendář apod.

Klíčová slova: volný čas, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník, HTML5 Videojuego de navegador, Seznam souborových přípon, Online zeměpisné testy zdarma, URL, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Členské země americké federace, cestování, zábava

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Pensylvánie, Nové Mexiko, Idaho, Michigan, Ohio, Severní Dakota, Mississippi, Washington, Kalifornie, New Hampshire, Louisiana, Nebraska, Georgie, Arizona, Florida, Colorado, Indiana, Texas, Alabama, Havaj, Minnesota, Montana, Massachusetts, Tennessee, Jižní Dakota atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, státy usa, okresy České republiky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Fóry, černý humor, frky, anekdoty, kameňáky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, černý humor, frky, anekdoty, kameňáky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné citáty, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Státní prapory zemí světa, internetové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Slova vánočních písní, Vše o Vánocích, linky, Full HD tapety ke stažení, F, Online životopisy, biografie, hyperlinky, Co je to escort agency?,

Několik fórů na závěr. Vtip To je omyl: Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Partnerské weby
Samolepky a jmenovky na dárky
Tipy na zajímavé weby
Milla Jovovich
Naše tipy
Vánoční a adventní omalovánky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.