Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, změnit, konvertovat, komprimovat, vytvořit, rozbalit, spustit soubor s příponou avi (Video soubory)

Přípona souboru avi

AVI je zkratkou Audio Video Interleave. Jedná se o formát multimediálního kontejneru, uvedený firmou Microsoft v listopadu roku 1992. Avi soubory mohou obsahovat jak audio tak video. Pro jejich přehrání je potřeba kromě přehrávače i příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to avi? Jak a v čem upravit, změnit, konvertovat, komprimovat, vytvořit, rozbalit, spustit soubor s příponou avi (Video soubory)

Souborový formát: avi

Jak upravit, importovat, spustit soubor s příponou .avi?

V čem změnit, zobrazit, konvertovat soubor s koncovkou .avi?

V jakém programu (aplikaci) můžeme prohlížet, komprimovat, převést soubor formátu avi?

Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player
RealPlayer
XBMC

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony avi sdílet s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Přípona souboru avi se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: význam slova, .AVI, prohlížení, koncovka souboru avi, zkratka avi, jak přehrát, spuštění souboru, import, jak konvertovat, jak vytvořit avi, přípona souboru avi, co znamená avi?, .avi, jak rozbalit, jak komprimovat, co to je avi?, wiki, druhy souborů

Právě jste zjistili K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona avi? Jak přehrát avi soubor, resp. jak zobrazit avi soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova Aklamace? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Extáze Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Konfitování Znáte význam termínu Gnozeologie?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou avi. Ve vlastním zájmu vám před použitím uvedených aplikací doporučujeme podrobně se seznámit s příslušnou licenční smlouvou. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?