Přípony, formáty souborů
Jak a v čem vytvořit, upravit, komprimovat, otevřít, změnit, importovat, konvertovat soubor s příponou avi (Video soubory)

Přípona souboru avi

AVI je zkratkou Audio Video Interleave. Jedná se o formát multimediálního kontejneru, uvedený firmou Microsoft v listopadu roku 1992. Avi soubory mohou obsahovat jak audio tak video. Pro jejich přehrání je potřeba kromě přehrávače i příslušný kodek.

Význam slova, termín, co je to avi? Jak a v čem vytvořit, upravit, komprimovat, otevřít, změnit, importovat, konvertovat soubor s příponou avi (Video soubory)

Souborový formát: avi

Jak vytvořit, prohlížet, konvertovat soubor s příponou .avi?

V čem upravit, rozbalit, komprimovat soubor s koncovkou .avi?

V jakém programu (aplikaci) můžeme spustit, otevřít, přehrát soubor formátu avi?

Microsoft Windows Media Player
Nullsoft Winamp Media Player
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Apple QuickTime Player
RealPlayer
XBMC

Uvedené informace jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu avi s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru avi je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: informace, jak změnit, v čem spustit, jak otevřít, jak převést, převod souborů, editace, jak rozbalit, formát souboru, čím zobrazit, jak komprimovat, zkratka avi, .avi, Video soubory, wiki, jak vytvořit avi, export, Video soubory

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona avi? Jak přehrát avi soubor, resp. jak zobrazit avi soubor.

Znáte výraz Akumulátor? Znáte pojem Okroška? Víte, co je to Sociální bydlení? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Leasing?

Často hledané přípony a souborové formáty

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou avi. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?