Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, komprimovat, rozbalit, změnit, importovat, přehrát soubory s různými příponami?

Odkazy na jiné stránky

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. můžete využít v obrazovka počítače, tablet, mobil, počítač, displej, phablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, monitor, notebook a pro operační systémy FreeBSD, Mac, Red Hat Linux, Android, OSX, Windows 2000, Java ME, Linux Ubuntu, macOS, Windows 95, Microsoft Windows Vista. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, ptáci, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, nature - příroda, Formule 1, fraktály, tenisté a tenistky, motorky, květiny, zvířata, fantasy, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupná rozlišení jsou 1152x1920, 1600x900, 4800x1200, 1600x2560, 1440x2560, 640x480, 2048x1536, 1536x2560, 1920x1080, 1680x1050, 2560x1600, 3200x1200, 412x846, 1024x600, Full HD 1080x1920, 1280x768 atd.

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijský vítěz, Prezidenti ČR, Herečka, Archivář, Druhá světová válka, Vražedkyně, Hudba, Hejtmani, Filozof, Vrah, Hudebnice, Zpěvák, Závodník, Komunista, Životopis, Česká královna, Pittsburgh Penguins, Gymnasté, Žijící, Renesance, Olympiáda, Rakušan, Překladatel, Státník, Faraon, Slovák, Vojáci, Diplomat, Francouz, Exilový prezident, Ministr zahraničí, Sochař, Washington Capitals, Nežijící, Philadelphia Flyers, Antropolog apod.

Kam na výlet?

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, týmy NHL, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, geocaching, fyzikální jednotky, obecné zkratky, hudební zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa apod.

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, stavby, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, nápoje, ovoce, rostliny, sport, jídlo a nápoje, hmyz, ženy a dívky, přístroje, dopravní prostředky, květiny, nástroje a přístroje, zvířata, věda, ptáci, muži, symboly, halloween, auta, zelenina atd.

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, filozofie, psychologie, školství, rodinné vztahy, státní správa, vlastnosti, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, poruchy, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, podnikání a podnikatelé, politika, přezdívky, mytologie, sport, osobnosti, věda atd.