Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou indd (Dokumenty)

Přípona souboru indd

Přípona .indd obsahuje rozložení stránky Adobe InDesign.

Význam slova, termín, co je to indd? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou indd (Dokumenty)

Souborový formát: indd

Jak otevřít soubor s příponou .indd?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .indd?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .indd?

Adobe InDesign
Adobe InCopy
QuarkXpress with ID2Q XTension

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Definici souborového formátu indd můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru indd je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: přípona souboru indd, .indd, export, .INDD, prohlížení, v čem spustit, formát souboru, informace, koncovka souboru indd, jak převést, import, jak konvertovat, Dokumenty, Dokumenty, editace, jak vytvořit indd, v čem upravit

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Který formát souboru se označuje koncovkou indd? Jak přehrát indd soubor, resp. jak zobrazit indd soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo IPad Pamatujete si definici pojmu XBox? Vzpomněli byste si na význam slova Aikido? Znáte pojem Živnost?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou indd. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Často můžete aplikace používat zdarma v rámci zkušební doby (shareware, trial verze) nebo pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem