Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou indd (Dokumenty)

Přípona souboru indd

Přípona .indd obsahuje rozložení stránky Adobe InDesign.

Význam slova, termín, co je to indd? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou indd (Dokumenty)

Souborový formát: indd

Jak otevřít soubor s příponou .indd?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .indd?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .indd?

Adobe InDesign
Adobe InCopy
QuarkXpress with ID2Q XTension

Uvedené informace jsou bez záruky.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to indd? s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru indd je v sekci Dokumenty

Klíčová slova: přípona souboru indd, jak přehrát, co znamená indd?, formát souboru, import, v čem upravit, Dokumenty, informace, prohlížení, spuštění souboru, jak konvertovat, editace, .indd, čím zobrazit

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá pod příponou indd? Jak přehrát indd soubor, resp. jak zobrazit indd soubor.

Víte, co je to ICloud? Znáte pojem Nebezpečný odpad? Vzpomněli byste si na význam slova Báchorka? Pamatujete si definici pojmu Internet?

Vybrané formáty a přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou indd. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem