Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou hh (Zdrojové kódy)

Přípona souboru hh

Soubor s příponou .HH obsahuje zdrojový kód napsaný v programu C++. Jedná se hlavičkový soubor (header file), který obsahuje definici konstant, proměnných a funkce používané jinými soubory projektu do kterých se hh soubory vkládají pomocí příkazu include (např. #include ). Soubor uvedeného typu lze editovat v běžných textových editorech, mnohem lepší použít komplexní nástroje zvýrazňují syntaxi a odhalující některé chyby.

Význam slova, termín, co je to hh? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou hh (Zdrojové kódy)

Souborový formát: hh

Jak otevřít soubor s příponou .hh?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .hh?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .hh?

Kompilace, spuštění
Borland C++Builder
Eclipse CDT
Microsoft Visual Studio

Vytvoření, úpravy a editace jako text:
Notepad
PSPad (Windows, freeware)
Notepad++ (Windows, GPL licence)
Jakýkoliv textový editor podporující text/plain

Možnost chyb vyhrazena.

Zaujal vás formát, koncovka souboru hh? Potom se o definici podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru hh se nachází v kategorii Zdrojové kódy

Klíčová slova: koncovka souboru hh, čím zobrazit, informace, jak vytvořit hh, v čem spustit, přípona souboru hh, Zdrojové kódy, .hh, jak přehrát, export, import, wiki, jak konvertovat, formát souboru, souborový formát, editace, .HH

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co se skrývá v souborech s příponou hh? Jak přehrát hh soubor, resp. jak zobrazit hh soubor.

Znáte význam termínu Transparentní účet? Víte, co to je Balada? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Arabská guma? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo SEO

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou hh. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.