Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, komprimovat, konvertovat, zobrazit, spustit, importovat, exportovat soubor s příponou stp (Grafika)

Přípona souboru stp

Přípona .stp označuje soubor s 3D grafickým modelem - STEP CAD exchange format. Formát vychází z normy ISO 10303-21.

Význam slova, termín, co je to stp? Jak a v čem převést, komprimovat, konvertovat, zobrazit, spustit, importovat, exportovat soubor s příponou stp (Grafika)

Souborový formát: stp

Jak převést, prohlížet, exportovat soubor s příponou .stp?

V čem komprimovat, přehrát, konvertovat soubor s koncovkou .stp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme vytvořit, zobrazit, otevřít soubor formátu stp?

Editace:
FreeCAD (Windows, Linux, Mac OS X)
TurboCAD Pro 2017
Autodesk Fusion 360


Prohlížení:
STP Viewer (Windows; Freeware)

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru stp? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru stp je v kategorii Grafika

Klíčová slova: jak převést, prohlížení, v čem spustit, čím zobrazit, souborový formát, editace, jak přehrát, Grafika, v čem upravit, export, jak komprimovat, spuštění souboru, import, wiki, koncovka souboru stp, zkratka stp, převod souborů, formát souboru

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co znamená přípona souboru stp? Jak přehrát stp soubor, resp. jak zobrazit stp soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Gorgonzola? Pamatujete si definici pojmu Adherence? Víte, co to je Fermentace? Víte, co je to Omeprazol?

Náhodné koncovky souborů, formáty a jejich specifikace

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou stp. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?