Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, přehrát, editovat, importovat, vytvořit, komprimovat, exportovat soubor s příponou stp (Grafika)

Přípona souboru stp

Přípona .stp označuje soubor s 3D grafickým modelem - STEP CAD exchange format. Formát vychází z normy ISO 10303-21.

Význam slova, termín, co je to stp? Jak a v čem upravit, přehrát, editovat, importovat, vytvořit, komprimovat, exportovat soubor s příponou stp (Grafika)

Souborový formát: stp

Jak upravit, zobrazit, exportovat soubor s příponou .stp?

V čem přehrát, změnit, editovat soubor s koncovkou .stp?

V jakém programu (aplikaci) můžeme otevřít, importovat, spustit soubor formátu stp?

Editace:
FreeCAD (Windows, Linux, Mac OS X)
TurboCAD Pro 2017
Autodesk Fusion 360


Prohlížení:
STP Viewer (Windows; Freeware)

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu stp s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona stp patří do kategorie Grafika

Klíčová slova: převod souborů, čím zobrazit, co to je stp?, jak komprimovat, .STP, export, jak vytvořit stp, jak konvertovat, co znamená stp?, souborový formát, formát souboru, import, editace, druhy souborů, informace, jak převést, jak otevřít, přípona souboru stp

Na této webové stránce jste se dozvěděli K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou stp? Jak přehrát stp soubor, resp. jak zobrazit stp soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Dvanácterník? Víte, co to je Rychlosůl? Víte, co to je Piloxing? Vzpomněli byste si na význam slova Adenokarcinom?

Náhodný výběr přípon souborů a jejich formátů

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou stp. Programy se liší v podmínkách použití (v licenci). Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?