Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, otevřít, importovat, upravit, rozbalit, vytvořit, spustit soubor s příponou m4v (Video soubory)

Přípona souboru m4v

Přípona .m4v označuje video soubor stažený (zakoupený) z Apple iTunes. Soubory typu m4v jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze po přihlášení a na omezeném počtu zařízení. Soubory, které neobsahují DRM ochranu lze přejmenovat na mp4 a přehrát v běžných přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m4v? Jak a v čem přehrát, otevřít, importovat, upravit, rozbalit, vytvořit, spustit soubor s příponou m4v (Video soubory)

Souborový formát: m4v

Jak přehrát, převést, spustit soubor s příponou .m4v?

V čem otevřít, zobrazit, importovat soubor s koncovkou .m4v?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, upravit, změnit soubor formátu m4v?

Apple iTunes

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem m4v se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Přípona souboru m4v se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: export, přípona souboru m4v, jak konvertovat, .M4V, v čem spustit, čím zobrazit, souborový formát, jak vytvořit m4v, prohlížení, druhy souborů, význam slova, co znamená m4v?, .m4v, jak otevřít, zkratka m4v, informace, wiki, v čem upravit

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku K čemu se používá přípona m4v? Jak přehrát m4v soubor, resp. jak zobrazit m4v soubor.

Pamatujete si definici pojmu Seborea? Znáte pojem Haka? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Živáňská pečeně? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Gorgonzola

Doporučené názvy formátů - koncovky souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4v. Než začnete daný software používat, tak se seznamte podrobně s licenční smlouvou k danému programu. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.