Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Přípona souboru m4v

Přípona .m4v označuje video soubor stažený (zakoupený) z Apple iTunes. Soubory typu m4v jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze po přihlášení a na omezeném počtu zařízení. Soubory, které neobsahují DRM ochranu lze přejmenovat na mp4 a přehrát v běžných přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m4v? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Souborový formát: m4v

Jak otevřít soubor s příponou .m4v?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4v?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4v?

Apple iTunes

Uvedené informace jsou bez záruky.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu m4v s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru m4v je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: editace, Video soubory, souborový formát, export, jak vytvořit m4v, prohlížení, v čem upravit, import, formát souboru, spuštění souboru, co znamená m4v?, jak přehrát, Video soubory, .M4V, v čem spustit, přípona souboru m4v, co to je m4v?

Právě nyní již víte K čemu se používá přípona m4v? Jak přehrát m4v soubor, resp. jak zobrazit m4v soubor.

Víte, co je to Glutasol? Znáte význam termínu Tajga? Víte, co to je Přestupek? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Bronchoskopie?

Jaké souborové formáty často lidé hledají?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4v. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.