Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, zobrazit, prohlížet, konvertovat, editovat, upravit, exportovat soubor s příponou m4v (Video soubory)

Přípona souboru m4v

Přípona .m4v označuje video soubor stažený (zakoupený) z Apple iTunes. Soubory typu m4v jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze po přihlášení a na omezeném počtu zařízení. Soubory, které neobsahují DRM ochranu lze přejmenovat na mp4 a přehrát v běžných přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m4v? Jak a v čem otevřít, zobrazit, prohlížet, konvertovat, editovat, upravit, exportovat soubor s příponou m4v (Video soubory)

Souborový formát: m4v

Jak otevřít, spustit, exportovat soubor s příponou .m4v?

V čem zobrazit, změnit, prohlížet soubor s koncovkou .m4v?

V jakém programu (aplikaci) můžeme komprimovat, konvertovat, vytvořit soubor formátu m4v?

Apple iTunes

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to m4v? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.


 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru m4v je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: souborový formát, spuštění souboru, přípona souboru m4v, editace, jak editovat, koncovka souboru m4v, wiki, význam slova, .m4v, prohlížení, převod souborů, jak otevřít, jak přehrát, jak vytvořit m4v, Video soubory, čím zobrazit, jak změnit, jak rozbalit

Tyto stránky vám umožnili zjistit Který formát souboru se označuje koncovkou m4v? Jak přehrát m4v soubor, resp. jak zobrazit m4v soubor.

Víte, co je to Dýha? Víte, co to je Čakan? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo PRMS Znáte pojem Statutární město?

Náhodný výběr dalších, často hledaných, přípon souborů

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují instalaci pluginů (kodeků) bez kterých daný soubor nespustíte (neotevřete). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4v. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy jsou povětšinou zdarma ke stažení, pro komerční použití je však často potřeba placená verze. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.