Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, upravit, přehrát, převést, vytvořit, otevřít, spustit soubor s příponou m4v (Video soubory)

Přípona souboru m4v

Přípona .m4v označuje video soubor stažený (zakoupený) z Apple iTunes. Soubory typu m4v jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze po přihlášení a na omezeném počtu zařízení. Soubory, které neobsahují DRM ochranu lze přejmenovat na mp4 a přehrát v běžných přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m4v? Jak a v čem exportovat, upravit, přehrát, převést, vytvořit, otevřít, spustit soubor s příponou m4v (Video soubory)

Souborový formát: m4v

Jak exportovat, editovat, spustit soubor s příponou .m4v?

V čem upravit, zobrazit, přehrát soubor s koncovkou .m4v?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, převést, prohlížet soubor formátu m4v?

Apple iTunes

Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony m4v sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.


  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Přípona souboru m4v je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, informace, druhy souborů, souborový formát, jak změnit, význam slova, formát souboru, editace, jak vytvořit m4v, .m4v, prohlížení, .M4V, jak rozbalit, koncovka souboru m4v, v čem upravit, co znamená m4v?, jak komprimovat, Video soubory

Právě jste zjistili Jaký typ souboru má příponu m4v? Jak přehrát m4v soubor, resp. jak zobrazit m4v soubor.

Vzpomněli byste si na význam slova PLS? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Tempomat? Víte, co je to Bungalov? Znáte pojem Cytoplazma?

Víte, co znamenají a popisují tyto souborové formáty?

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4v. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy jsou nejčastěji shareware, freeware, resp. zdarma jen pro nekomerční použití, pro profesionální práci je třeba často zakoupit licenci. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).