Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Přípona souboru m4v

Přípona .m4v označuje video soubor stažený (zakoupený) z Apple iTunes. Soubory typu m4v jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze po přihlášení a na omezeném počtu zařízení. Soubory, které neobsahují DRM ochranu lze přejmenovat na mp4 a přehrát v běžných přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m4v? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Souborový formát: m4v

Jak otevřít soubor s příponou .m4v?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4v?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4v?

Apple iTunes

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Tento text (m4v) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru m4v patří do sekce Video soubory

Klíčová slova: jak přehrát, spuštění souboru, import, co to je m4v?, Video soubory, v čem spustit, editace, formát souboru, koncovka souboru m4v, souborový formát, .M4V, jak otevřít, .m4v, wiki, jak vytvořit m4v, prohlížení, v čem upravit

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku K čemu se používá souborová koncovka, formát, přípona m4v? Jak přehrát m4v soubor, resp. jak zobrazit m4v soubor.

Znáte pojem Histamin? Víte, co je to Rebel? Znáte význam termínu Introvert? Víte, co to je Evernote?

Další vybrané souborové koncovky

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4v. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.