Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, exportovat, spustit, prohlížet, komprimovat, editovat, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Přípona souboru m4v

Přípona .m4v označuje video soubor stažený (zakoupený) z Apple iTunes. Soubory typu m4v jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze po přihlášení a na omezeném počtu zařízení. Soubory, které neobsahují DRM ochranu lze přejmenovat na mp4 a přehrát v běžných přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m4v? Jak a v čem otevřít, exportovat, spustit, prohlížet, komprimovat, editovat, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Souborový formát: m4v

Jak otevřít, vytvořit, přehrát soubor s příponou .m4v?

V čem exportovat, rozbalit, spustit soubor s koncovkou .m4v?

V jakém programu (aplikaci) můžeme konvertovat, prohlížet, upravit soubor formátu m4v?

Apple iTunes

Možnost chyb vyhrazena.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu m4v s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru m4v se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: Video soubory, editace, čím zobrazit, v čem spustit, co znamená m4v?, jak převést, druhy souborů, co to je m4v?, význam slova, souborový formát, formát souboru, v čem upravit, import, koncovka souboru m4v, .m4v, jak rozbalit, jak komprimovat, jak vytvořit m4v

Právě nyní již víte Co znamená formát souboru s koncovkou m4v? Jak přehrát m4v soubor, resp. jak zobrazit m4v soubor.

Víte, co to je Nepasterizované pivo? Znáte výraz Flobertka? Víte, co je to MRSA? Pamatujete si definici pojmu Nepotismus?

Často hledané přípony a souborové formáty

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4v. Před použitím aplikací se podrobně seznamte s podmínkami použití. Obvykle se setkáte s adware, shareware, trial nebo freeware programy. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.