Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Přípona souboru m4v

Přípona .m4v označuje video soubor stažený (zakoupený) z Apple iTunes. Soubory typu m4v jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze po přihlášení a na omezeném počtu zařízení. Soubory, které neobsahují DRM ochranu lze přejmenovat na mp4 a přehrát v běžných přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m4v? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Souborový formát: m4v

Jak otevřít soubor s příponou .m4v?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4v?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4v?

Apple iTunes

Možnost chyb vyhrazena.

Potěší nás, pokud budete sdílet popis souborového formátu co je to m4v? s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru m4v se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: jak přehrát, Video soubory, význam slova, co znamená m4v?, souborový formát, v čem spustit, jak vytvořit m4v, wiki, v čem upravit, .M4V, koncovka souboru m4v, co to je m4v?, jak konvertovat, jak převést, editace, import, přípona souboru m4v

Tyto stránky vám umožnili zjistit Co znamená přípona souboru m4v? Jak přehrát m4v soubor, resp. jak zobrazit m4v soubor.

Znáte význam termínu Listérie? Víte, co to je Zumba? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Griliáš? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Euroval

Doporučujeme se seznámit s těmito příponami a formáty souborů

Uvedené informace jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4v. Před použitím programů se seznamte s jejich licenčním ujednáním. Obvykle zde naleznete aplikace typu shareware, freemium, adware nebo freeware (které může být pro nekomerční nebo i komerční užití). Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.