Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Přípona souboru m4v

Přípona .m4v označuje video soubor stažený (zakoupený) z Apple iTunes. Soubory typu m4v jsou chráněny (kódovány) pomocí FairPlay DRM (Digital Rights Management), lze je proto přehrávat pouze po přihlášení a na omezeném počtu zařízení. Soubory, které neobsahují DRM ochranu lze přejmenovat na mp4 a přehrát v běžných přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to m4v? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou m4v (Video soubory)

Souborový formát: m4v

Jak otevřít soubor s příponou .m4v?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .m4v?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .m4v?

Apple iTunes

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem m4v se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru m4v se nachází v sekci Video soubory

Klíčová slova: co to je m4v?, export, jak vytvořit m4v, v čem upravit, jak přehrát, jak konvertovat, co znamená m4v?, jak převést, informace, prohlížení, čím zobrazit, wiki, Video soubory, význam slova, .M4V, import, spuštění souboru

Teď už znáte odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou m4v? Jak přehrát m4v soubor, resp. jak zobrazit m4v soubor.

Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Plankton? Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Domicil Pamatujete si definici pojmu Toleranční patent? Vzpomněli byste si na význam slova Kiteboarding?

Výběr náhodných koncovek souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Někdy je třeba mít k aplikaci nainstalovaný plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou m4v. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji se můžete setkat s freemium, adware, trial (demo), shareware nebo freeware (pro nekomerční nebo i pro komerční použití). Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).