Přípony, formáty souborů
Jak a v čem převést, rozbalit, konvertovat, exportovat, spustit, komprimovat, prohlížet soubor s příponou wma (Audio soubory)

Přípona souboru wma

WMA je zkratka Windows Media Audio. Tvůrcem tohoto audio formátu je společnost Microsoft.

Význam slova, termín, co je to wma? Jak a v čem převést, rozbalit, konvertovat, exportovat, spustit, komprimovat, prohlížet soubor s příponou wma (Audio soubory)

Souborový formát: wma

Jak převést, vytvořit, prohlížet soubor s příponou .wma?

V čem rozbalit, upravit, konvertovat soubor s koncovkou .wma?

V jakém programu (aplikaci) můžeme změnit, exportovat, importovat soubor formátu wma?

Přehrávání:
Windows Media Player
WinAmp
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Chyby vyhrazeny.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony wma sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Formát souboru wma je v sekci Audio soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, souborový formát, co to je wma?, jak konvertovat, .WMA, druhy souborů, čím zobrazit, jak převést, import, v čem upravit, jak komprimovat, wiki, koncovka souboru wma, prohlížení, informace, export, v čem spustit, převod souborů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Které typy souborů se označují koncovkou wma? Jak přehrát wma soubor, resp. jak zobrazit wma soubor.

Znáte výraz Amplituda? Pamatujete si definici pojmu Stélka? Vzpomněli byste si na význam slova Sepse? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Rehabilitace?

Výběr náhodných přípon, koncovek souborů a formátů

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou wma. Aplikace se liší licenčním ujednáním. Aplikace jsou většinou freeware, často ale jen pro nekomerční použití. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem