Přípony, formáty souborů
Jak a v čem editovat, rozbalit, konvertovat, importovat, změnit, komprimovat, otevřít soubor s příponou wma (Audio soubory)

Přípona souboru wma

WMA je zkratka Windows Media Audio. Tvůrcem tohoto audio formátu je společnost Microsoft.

Význam slova, termín, co je to wma? Jak a v čem editovat, rozbalit, konvertovat, importovat, změnit, komprimovat, otevřít soubor s příponou wma (Audio soubory)

Souborový formát: wma

Jak editovat, vytvořit, otevřít soubor s příponou .wma?

V čem rozbalit, zobrazit, konvertovat soubor s koncovkou .wma?

V jakém programu (aplikaci) můžeme exportovat, importovat, upravit soubor formátu wma?

Přehrávání:
Windows Media Player
WinAmp
VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)

Neručíme za eventuální chyby v textech.

Budeme rádi, pokud budete popis přípony wma sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Koncovka souboru wma se nachází v sekci Audio soubory

Klíčová slova: v čem spustit, význam slova, jak změnit, export, informace, editace, jak přehrát, jak převést, wiki, jak rozbalit, jak editovat, koncovka souboru wma, .wma, co to je wma?, jak konvertovat, druhy souborů, převod souborů, jak otevřít

Na stránce jste se mohli dozvědět: K čemu se využívá souborová přípona wma? Jak přehrát wma soubor, resp. jak zobrazit wma soubor.

Pamatujete si definici pojmu Koleda? Víte, co je to Úpal? Znáte pojem Adware? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kontokorent?

Výběr formátů a přípon souborů

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou wma. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Aplikace jsou obvykle shareware, adware, freeware pro komerční nebo nekomerční použití, freemium nebo trial verze. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem