Přípony, formáty souborů
Jak a v čem prohlížet, importovat, zobrazit, exportovat, vytvořit, otevřít, převést soubor s příponou part (Internet a web)

Přípona souboru part

Soubory s příponou .part obvykle obsahují částečně stažený soubor z internetu. Nejčastěji se s těmito příponami setkáte u webových prohlížečů jako je Mozilla Firefox. Po zahájení stahování se na disku vytvoří soubor s příponou PART. Poté co je soubor z internetu kompletně stažen, je soubor automaticky přejmenován a přípona part je odstraněna. Pokud jste přerušili stahování souboru a na disku vám zůstal soubor s příponou part, tak ten není kompletní (neobsahuje například celé video). Některé programy umožňují navázat na tyto stažené soubory a pokračovat ve stahování dat.

Význam slova, termín, co je to part? Jak a v čem prohlížet, importovat, zobrazit, exportovat, vytvořit, otevřít, převést soubor s příponou part (Internet a web)

Souborový formát: part

Jak prohlížet, komprimovat, převést soubor s příponou .part?

V čem importovat, přehrát, zobrazit soubor s koncovkou .part?

V jakém programu (aplikaci) můžeme rozbalit, exportovat, konvertovat soubor formátu part?

Programy využívající part soubory
Mozilla Firefox
FlashGet
JDownloader
Skype
Free Download Manager

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem part s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.


 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Souborová přípona part je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: formát souboru, čím zobrazit, jak vytvořit part, co to je part?, jak změnit, export, co znamená part?, jak komprimovat, jak převést, jak konvertovat, zkratka part, prohlížení, jak přehrát, editace, koncovka souboru part, v čem spustit, wiki, druhy souborů

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se ukrývá v souborech s koncovkou part? Jak přehrát part soubor, resp. jak zobrazit part soubor.

Víte, co to je Sandbox? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Superhrubá mzda? Víte, co je to Přátelství? Víte, co je to UNICEF?

Podívejte se také na tyto přípony souborů

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou part. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.