Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou part (Internet a web)

Přípona souboru part

Soubory s příponou .part obvykle obsahují částečně stažený soubor z internetu. Nejčastěji se s těmito příponami setkáte u webových prohlížečů jako je Mozilla Firefox. Po zahájení stahování se na disku vytvoří soubor s příponou PART. Poté co je soubor z internetu kompletně stažen, je soubor automaticky přejmenován a přípona part je odstraněna. Pokud jste přerušili stahování souboru a na disku vám zůstal soubor s příponou part, tak ten není kompletní (neobsahuje například celé video). Některé programy umožňují navázat na tyto stažené soubory a pokračovat ve stahování dat.

Význam slova, termín, co je to part? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou part (Internet a web)

Souborový formát: part

Jak otevřít soubor s příponou .part?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .part?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .part?

Programy využívající part soubory
Mozilla Firefox
FlashGet
JDownloader
Skype
Free Download Manager

Uvedené informace jsou bez záruky.

Definici souborového formátu part můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru part je v sekci Internet a web

Klíčová slova: spuštění souboru, jak přehrát, jak konvertovat, Internet a web, v čem upravit, prohlížení, import, co znamená part?, jak otevřít, čím zobrazit, koncovka souboru part, přípona souboru part, editace, informace, jak vytvořit part, souborový formát, co to je part?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se skrývá v souborech s příponou part? Jak přehrát part soubor, resp. jak zobrazit part soubor.

Víte, co je to Tristní? Znáte význam termínu Babyka? Víte, co to je Sandbox? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Doktrína?

Zkuste také následující přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou part. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. V případě, že u aplikace není uveden operační systém, jedná se o program určený pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.