Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, otevřít, přehrát, editovat, upravit, konvertovat, změnit soubor s příponou part (Internet a web)

Přípona souboru part

Soubory s příponou .part obvykle obsahují částečně stažený soubor z internetu. Nejčastěji se s těmito příponami setkáte u webových prohlížečů jako je Mozilla Firefox. Po zahájení stahování se na disku vytvoří soubor s příponou PART. Poté co je soubor z internetu kompletně stažen, je soubor automaticky přejmenován a přípona part je odstraněna. Pokud jste přerušili stahování souboru a na disku vám zůstal soubor s příponou part, tak ten není kompletní (neobsahuje například celé video). Některé programy umožňují navázat na tyto stažené soubory a pokračovat ve stahování dat.

Význam slova, termín, co je to part? Jak a v čem zobrazit, otevřít, přehrát, editovat, upravit, konvertovat, změnit soubor s příponou part (Internet a web)

Souborový formát: part

Jak zobrazit, komprimovat, změnit soubor s příponou .part?

V čem otevřít, prohlížet, přehrát soubor s koncovkou .part?

V jakém programu (aplikaci) můžeme převést, editovat, exportovat soubor formátu part?

Programy využívající part soubory
Mozilla Firefox
FlashGet
JDownloader
Skype
Free Download Manager

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách.

Zaujal vás formát, koncovka souboru part? Potom se o definici podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    Sdílet na Redditu    

Souborová přípona part je v kategorii Internet a web

Klíčová slova: editace, jak vytvořit part, informace, zkratka part, formát souboru, Internet a web, jak editovat, jak změnit, .PART, spuštění souboru, čím zobrazit, v čem spustit, koncovka souboru part, co to je part?, .part, v čem upravit, přípona souboru part, co znamená part?

Teď už víte Jaký formát souboru se označuje příponou part? Jak přehrát part soubor, resp. jak zobrazit part soubor.

Znáte výraz Ppm? Víte, co je to Dermatovenerologie? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo Kapari? Víte, co je to Mandragora?

Výběr z náhodných souborových formátů, koncovek a přípon souborů

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé aplikace vyžadují ke spuštění i zvlášť doinstalovaný kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou part. Každý software má jiné podmínky použití. Nejčastěji jsou uvedené programy freeware, ale často jen pro nekomerční použití. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.