Přípony, formáty souborů
Jak a v čem upravit, editovat, zobrazit, otevřít, přehrát, exportovat, prohlížet soubor s příponou part (Internet a web)

Přípona souboru part

Soubory s příponou .part obvykle obsahují částečně stažený soubor z internetu. Nejčastěji se s těmito příponami setkáte u webových prohlížečů jako je Mozilla Firefox. Po zahájení stahování se na disku vytvoří soubor s příponou PART. Poté co je soubor z internetu kompletně stažen, je soubor automaticky přejmenován a přípona part je odstraněna. Pokud jste přerušili stahování souboru a na disku vám zůstal soubor s příponou part, tak ten není kompletní (neobsahuje například celé video). Některé programy umožňují navázat na tyto stažené soubory a pokračovat ve stahování dat.

Význam slova, termín, co je to part? Jak a v čem upravit, editovat, zobrazit, otevřít, přehrát, exportovat, prohlížet soubor s příponou part (Internet a web)

Souborový formát: part

Jak upravit, spustit, prohlížet soubor s příponou .part?

V čem editovat, komprimovat, zobrazit soubor s koncovkou .part?

V jakém programu (aplikaci) můžeme importovat, otevřít, rozbalit soubor formátu part?

Programy využívající part soubory
Mozilla Firefox
FlashGet
JDownloader
Skype
Free Download Manager

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Definici souborového formátu part můžete sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.


 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Souborová přípona part je v sekci Internet a web

Klíčová slova: jak konvertovat, Internet a web, Internet a web, .PART, čím zobrazit, import, spuštění souboru, editace, jak komprimovat, jak změnit, v čem spustit, jak vytvořit part, přípona souboru part, jak editovat, v čem upravit, jak rozbalit, souborový formát, koncovka souboru part

Teď už víte Na co se používá souborová přípona part? Jak přehrát part soubor, resp. jak zobrazit part soubor.

Víte, co to je Globální oteplování? Znáte význam termínu Kanadské bodování? Jste si opravdu jisti, co znamená slovo RSS? Víte, co to je Cesmína?

Vybrané formáty a přípony souborů

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou part. Jednotlivé programy se liší podmínkami užití. Nejrozšířenější jsou shareware, trial, freemium, adware nebo freeware aplikace. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10, 11 atd.).

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.