Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou part (Internet a web)

Přípona souboru part

Soubory s příponou .part obvykle obsahují částečně stažený soubor z internetu. Nejčastěji se s těmito příponami setkáte u webových prohlížečů jako je Mozilla Firefox. Po zahájení stahování se na disku vytvoří soubor s příponou PART. Poté co je soubor z internetu kompletně stažen, je soubor automaticky přejmenován a přípona part je odstraněna. Pokud jste přerušili stahování souboru a na disku vám zůstal soubor s příponou part, tak ten není kompletní (neobsahuje například celé video). Některé programy umožňují navázat na tyto stažené soubory a pokračovat ve stahování dat.

Význam slova, termín, co je to part? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou part (Internet a web)

Souborový formát: part

Jak otevřít soubor s příponou .part?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .part?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .part?

Programy využívající part soubory
Mozilla Firefox
FlashGet
JDownloader
Skype
Free Download Manager

Neručíme za pravdivost uvedených informací.

Sdílejte text part s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru part se nachází v sekci Internet a web

Klíčová slova: význam slova, koncovka souboru part, .part, co to je part?, jak vytvořit part, jak konvertovat, jak převést, wiki, Internet a web, export, prohlížení, formát souboru, editace, informace, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit

Teď už znáte odpověď na otázku Co znamená formát souboru s koncovkou part? Jak přehrát part soubor, resp. jak zobrazit part soubor.

Znáte pojem Fermentace? Víte, co je to Bruxismus? Znáte význam termínu Relikviář? Víte, co to je Euroval?

Víte, co znamenají následující formáty souborů?

Texty mohou obsahovat chyby. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). K otevření (spuštění) některých souborů je třeba mít spolu s aplikací nainstalovaný i zvláštní plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou part. Aplikace mohou mít různé podmínky použití (licence). Nejrozšířenější jsou freeware, adware, trial nebo shareware aplikace. Pokud není uvedeno jinak, je uvedený software určen pro MS Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.