Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Přípona souboru 3gp

Soubor s příponou 3GP obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Souborový formát: 3gp

Jak otevřít soubor s příponou .3gp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem 3gp s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru 3gp je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: wiki, jak vytvořit 3gp, jak přehrát, Video soubory, co znamená 3gp?, jak převést, co to je 3gp?, informace, export, prohlížení, .3GP, přípona souboru 3gp, význam slova, Video soubory, formát souboru, souborový formát, v čem spustit

Právě nyní již víte K jakému účelu slouží soubory označené koncovkou 3gp? Jak přehrát 3gp soubor, resp. jak zobrazit 3gp soubor.

Dále doporučujeme podívat se na slovníkové heslo Kvalita Pamatujete si definici pojmu Internet? Vzpomněli byste si na význam slova Římsa? Znáte pojem Spirulina?

Často hledané přípony a souborové formáty

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Některé programy mohou ke spuštění některých souborů vyžadovat zvlášť nainstalovaný plugin. Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp. Doporučujeme vám, podrobně se seznámit s licenčním ujedenáním daných aplikací. Nejčastěji jsou zde adware, freemium, trial nebo freeware programy. Ty posledně jmenované lze rozdělit na freeware pouze pro nekomerční použití (např. v domácnosti nebo pro studenty ve školách) a na freeware bez omezení. Není-li u programu uveden podporovaný operační systém, jedná se o aplikaci určenou pro MS Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?