Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Přípona souboru 3gp

Soubor s příponou 3GP obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Souborový formát: 3gp

Jak otevřít soubor s příponou .3gp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky.

Definici souborového formátu 3gp můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Formát souboru 3gp se nachází v kategorii Video soubory

Klíčová slova: Video soubory, spuštění souboru, wiki, prohlížení, co to je 3gp?, .3gp, import, co znamená 3gp?, .3GP, formát souboru, přípona souboru 3gp, význam slova, koncovka souboru 3gp, jak převést

Na této webové stránce jste se dozvěděli Co se skrývá v souborech s příponou 3gp? Jak přehrát 3gp soubor, resp. jak zobrazit 3gp soubor.

Víte, co je to Wi-fi? Znáte pojem Soundbar? Vzpomněli byste si na význam slova KWp? Pamatujete si definici pojmu Windows defender?

Vybrané formáty a přípony souborů

Veškeré texty jsou bez záruky. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Ke spuštění některých souborů je třeba mít nainstalován speciální kodek (plugin). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp. Stejně tak si ověřte licenci software. Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?