Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Přípona souboru 3gp

Soubor s příponou 3GP obsahuje video, audio a eventuálně i text (titulky). Jedná se o formát multimediálního kontejneru podobně jako avi nebo mkv. Formát 3gp byl vyvinut společností konsorciem 3rd Generation Partnership Project (3GPP) a využívá se především v mobilních telefonech.

Význam slova, termín, co je to 3gp? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou 3gp (Video soubory)

Souborový formát: 3gp

Jak otevřít soubor s příponou .3gp?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .3gp?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .3gp?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
Core player
DivX player
Apple QuickTime Player
MPlayer

Uvedené informace jsou bez záruky.

Sdílejte tuto stránku se souborovým formátem 3gp s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Koncovka souboru 3gp je v kategorii Video soubory

Klíčová slova: v čem upravit, wiki, informace, jak vytvořit 3gp, co to je 3gp?, formát souboru, koncovka souboru 3gp, přípona souboru 3gp, prohlížení, v čem spustit, editace, import, spuštění souboru, jak konvertovat

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Co se ukrývá pod příponou 3gp? Jak přehrát 3gp soubor, resp. jak zobrazit 3gp soubor.

Víte, co je to Wi-fi? Znáte pojem Soundbar? Vzpomněli byste si na význam slova KWp? Pamatujete si definici pojmu Windows defender?

Vybrané formáty a přípony souborů

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou 3gp. Programy se liší podmínkami použití (licencí). Programy bývají freeware, shareware, zdarma jen pro nekomerční použití nebo je třeba zakoupit licenci. Není-li uvedeno jinak, jedná se o programy určené pro Microsoft Windows.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?