Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pls (Audio soubory)

Přípona souboru pls

V souboru s příponou .pls je obvykle uložen playlist - seznam písniček (audio stop) s názvem, délkou a dalšími informacemi. Tento playlist lze otevřít v mnoha běžných média přehrávačích.

Význam slova, termín, co je to pls? Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, přehrát soubor s příponou pls (Audio soubory)

Souborový formát: pls

Jak otevřít soubor s příponou .pls?

V čem přehrát/editovat/zobrazit/spustit soubor s příponou .pls?

Jaký program nebo kterou aplikaci použít pro vytvoření nebo konverzi souboru s koncovkou .pls?

VLC media player (Multiplatformní - Windows, Linux, Android, iOS; GPL licence)
iTunes
QuickTime Player
RealPlayer
Nullsoft Winamp
AIMP
XBMC
XMPlay

Omlouváme se za možné chyby v textech.

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli tuto stránku s popisem formátu pls se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Přípona souboru pls se nachází v sekci Audio soubory

Klíčová slova: spuštění souboru, Audio soubory, informace, co to je pls?, formát souboru, koncovka souboru pls, jak otevřít, export, co znamená pls?, jak konvertovat, import, jak přehrát, editace, jak vytvořit pls, čím zobrazit, prohlížení, v čem spustit

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Co se ukrývá v souborech s koncovkou pls? Jak přehrát pls soubor, resp. jak zobrazit pls soubor.

Pamatujete si definici pojmu Adenovirus? Vzpomněli byste si na význam slova Optická síť? Znáte pojem Žoviální? Víte, co je to Čep?

Náhodné koncovky, přípony, formáty souborů

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Řada souborových koncovek má více významů (formátů). Pro otevření některých souborů je potřeba speciální plugin (kodek). Ne všechny verze uvedených programů umí zobrazit soubor s příponou pls. Před instalací aplikace se vždy seznamte s licenční smlouvu, resp. podmínkami za jakých můžete program používat. Programy bývají nejčastěji freeware, adware, shareware, trialware, freemium apod. Neuvádíme-li u programu operační systém, jedná se o produkt pro Microsoft Windows (XP, Vista, 8, 10 atd.).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?