Přípony, formáty souborů
Jak a v čem importovat, rozbalit, převést, vytvořit, spustit, exportovat soubory s různými příponami?

Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Síť pro děti i dospělé

Vtipy, fóry, černý humor, ftipy, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, černý humor, ftipy, fórky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O Windows, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O ekonomech, O mužích, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O manželství, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky zdarma, výukové pomůcky, Tapety na plochu Vánoce, V, doporučujeme, info, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Staré hry online, Wallpapers na PC ke stažení, linky, Seznam přípon a koncovek souborů

černý humor, fóry, vtipy, frky, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, vtipy, frky, vtipné texty, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné citáty, židovské anekdoty, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Vtipy, kameňáky, anekdoty, fórky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, anekdoty, fórky, ftipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O ženách, O Slovácích, O Windows, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Frky ze života, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních apod.

Rčení, moudrosti, myšlenky, výroky, bonmoty, hlášky, přísloví

Slavné citáty, Rčení, moudrosti, myšlenky, výroky, bonmoty, hlášky, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o lásce od různých známých osobností.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Keywords:zábava, počítače, č, hyperlinky, Vlajka Jugoslávie, webové stránky, Nej hry online, Slovník pojmů Co je to?, Bayern Mnichov fotbalový klub, Přehled přípon a koncovek souborů, Seznam státních vlajek, Free game online hry

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Informace pro děti i dospělé

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: Tapety na PC ke stažení, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Omalovánky pro děti, Online testy a kvízy zdarma, tipy, Dopravní značení, Monica Belluci, V, zajímavosti, internetové stránky, Vlajky měst a obcí České republiky

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, New Hampshire, Arizona, Colorado, Wisconsin, Missouri, Kentucky, Connecticut, Jižní Dakota, Severní Karolína, Nové Mexiko, Oregon, Texas, Illinois, Oklahoma, Vermont, Washington, Arkansas, Georgie, Michigan, Louisiana, Kalifornie, Havaj, Západní Virginie, Jižní Karolína, Maine atd.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Bojové hry, Relaxační hry, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Střílečky, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro děti, Logické hry a tak dále.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, věda, filozofie, zločin a právo, národnost, lékařství, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, fikce a fantasy, přezdívky, státní správa, podnikání a podnikatelé, umělci, psychologie, nadpřirozené osoby, osobnosti, poruchy, herectví, herci a herečky, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, smartphone, mobilní telefon, notebook, ultrabook, počítač, displej, monitor, PC, mobil, tablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Slackware, Windows NT, Linux Mint, FreeBSD, Windows XP, Linux Fedora, macOS, Microsoft Windows 8. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, voda a bubliny, budovy a stavby, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, auta, Roztomilá zvířátka, rostliny, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou 412x846, 1440x960, 1152x768, 1536x2560, 1920x1280, 1600x2560, 1600x900, 1680x1050, 1152x1920, hi res 2560x1920, 1280x854, 1440x900, 2160x3840, 1920x1200, 1280x768, 360x640 atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Sportovní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry a podobně.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, pro dospělé, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Internet pornography videos images webcams, Vánoční magazín, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam vlajek měst České republiky, Pozadí na plochu moře, internet, zeměpis, Online životopisy, biografie slavných osobností

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, New Hampshire, Arizona, Colorado, Wisconsin, Missouri, Kentucky, Connecticut, Jižní Dakota, Severní Karolína, Nové Mexiko, Oregon, Texas, Illinois, Oklahoma, Vermont, Washington, Arkansas, Georgie, Michigan, Louisiana, Kalifornie, Havaj, Západní Virginie, Jižní Karolína, Maine atd.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Bojové hry, Relaxační hry, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Střílečky, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro děti, Logické hry a tak dále.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, jak spustit, jak vytvořit, jak převést, čím zobrazit, jak importovat soubory následujících typů: písma, fonty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku, obrazy disků, dokumenty, komprimace dat, video soubory apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Tapety na PC ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, tablet, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, PC, ultrabook, mobil, displej, notebook, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows Me, Windows NT, Windows Server 2012, Lubuntu, Java ME, Slackware, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Mac. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, sportovní pozadí, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, příroda, krajina, noční města, jídlo a nápoje, rostliny, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, auta, budovy a stavby, voda a bubliny. Dostupné rozměry 1920x1280, 1152x1920, 1200x1920, 800x600, 1440x900, 800x1280, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 360x720, 1536x864, 1024x768, 1920x1200, 2560x1600, 1680x1050, 768x1024 atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční web, Online testy zdarma, Prapory všech zemí světa, zadarmo, Colombia, Vlajky jednotlivých států USA, Kliparty zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Onlinovky zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přehled zkratek a akronymů, Omalovánky, hry pro děti, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Artritida: Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Další odkazy:

Omalovánky vlajek
Partnerské weby
Croatia
Zajímavé internetové odkazy
Tajikistan
Doporučené odkazy
Přáníčka nejen k narození dítěte
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky - dinosauři
Naše tipy
Christina ricci

Děkujeme vám za vaši návštěvu.