Přípony, formáty souborů
Jak a v čem komprimovat, spustit, exportovat, prohlížet, rozbalit, upravit soubory s různými příponami?

Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Síť, technika, kultura, informace

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: sport, umělci, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, mytologie, historie, profese a zaměstnání, záliby, poruchy, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, filozofie, rodinné vztahy, státní správa, lékařství, křesťanství, přezdívky, školství, politici, žurnalisté a novináři atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Dopravní značky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, weby, Jmenovky na dárky ke stažení, F, Státní prapory všech států, M, Vánoční ozdoby, zábava, Online vánoční magazín, B, Full HD pozadí ke stažení

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Frky, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O ekonomech, Frky ze života, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O škole, O Windows, O ženách, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o Bohu apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, státy usa, obecné zkratky, okresy České republiky, geocaching, země EU, vojenské hodnosti, hudební zkratky, měny, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, výukové pomůcky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší školní testy a kvízy, Stromeček, Biografie slavných osobností, volný čas, odkaz, World countries and flags, Obrázky na PC zdarma ke stažení, K, Biografie známých osobností

Full HD pozadí ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, PC, počítač, smartphone, ultrabook, tablet, notebook, mobil, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Windows Me, Windows 98, Red Hat Linux, Windows 95, macOS, Chrome OS, OSX, Java ME, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS. Tapety na PC ke stažení z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, wallpapery, auta, budovy a stavby, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, letadla, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, květiny, kytky, hudební tapety, dopravní prostředky, zvířata, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, rostliny. Vyberte si rozměr z 1280x768, 1920x1280, 1152x768, 2560x1440, 375x667, 375x812, 1920x1440, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 360x640, 1280x800, 750x1334, 1680x1050, 1440x2560, 2560x1600 atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit, jak importovat, jak vytvořit, v čem spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát soubory těchto typů: grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, dokumenty apod.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Logické hry, Střílecí hry, Adventury, Barbie hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Hannah Montana apod.

Informace, technika, kultura, informace

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, smajlíci a emotikony, mapy, hudba, symboly, nápoje, ovoce, hmyz, osobnosti a lidé, náboženství, ptáci, jídlo a nápoje, auta, Vánoce a Advent, sport, muži, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, rostliny, věda, láska, zvířata, stavby atd.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Super free web games zdarma, pro dospělé, Co znamená výraz štědrovka?, info, Přehled souborových přípon, školství, Alicia Keys, Slovník pojmů Co je to?, zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, zajímavosti

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Moudra, výroky, motta, přísloví, moudrosti, rčení, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, motta, přísloví, moudrosti, rčení, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o víře, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o lži, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Akční hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Postřehové hry, Bojové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Animace, Střílečky, Sportovní hry a tak dále.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, cestování, URL, Omalovánka sněhulák, Super online hry zdarma, multimédia, zeměpis, Ashley Olsen, Dopravní značky, webové stránky, pro děti

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Náš tip, technika, kultura, informace

Fóry, ftipy, frky, vtípky, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, ftipy, frky, vtípky, anekdoty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, státy usa, týmy NHL, firmy a společnosti, obecné zkratky, geocaching, země EU, hudební zkratky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, smajlíci a emotikony, mapy, nápoje, dopravní prostředky, ženy a dívky, sport, auta, Vánoce a Advent, věda, láska, hmyz, halloween, stavby, hudba, rostliny, zvířata, ovoce, náboženství, osobnosti a lidé, symboly, květiny, nástroje a přístroje atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Full HD wallpapers na PC, humor, počítače, odkazy, Přáníčka k výročí svatby, Vlajky států USA, Přehled zkratek a akronymů, Wallpapery na tablet, hyperlinky, Prapory českých měst, F, Článek o adventním věnci jako symbolu Vánoc,

Několik fórů na závěr. Vtip Už se stmívá: Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Hele, užovka.

Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Hudební tapetky na PC
Naše tipy
Sexy Jessica Biel
Partnerské weby
Obrázky k svátku, obrázková přání
Tipy na zajímavé weby
AC Milán
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.