Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, převést, přehrát soubory s různými příponami?

Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, hudba, auta, symboly, ptáci, smajlíci a emotikony, halloween, ovoce, mapy, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, hmyz, květiny, ženy a dívky, sport, zvířata, přístroje, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, láska atd.

Wallpapery do mobilu - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery do mobilu. jsou vhodná pro smartphone, PC, ultrabook, tablet, phablet, monitor, notebook, počítač, displej, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Slackware, OSX, Windows Me, Chrome OS, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Ubuntu, macOS, FreeBSD. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, květiny, oceán, moře, pláže, fantasy, ptáci, free wallpapers, vesmír, kosmos, motorky, zvířata, fraktály, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, Formule 1. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x900, 1024x768, 1600x900, 1440x960, 1366x768, 1280x1024, HD 1280x720, 1280x960, 3200x1800, 1600x900, 2160x3840, 1366x1024, 1600x2560, 3200x1200, 2560x2048, 1280x800 atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Farmářské hry, Hry s koňmi, Akční gamesky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Barbie hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Deskovky, online html5 hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Logické hry apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro phablet, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, displej, počítač, notebook, tablet, smartphone, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Windows XP, Lubuntu, Chrome OS, Windows 95, OSX, Linux Mint. Pozadí na PC ke stažení z kategorií květiny, kytky, hry a herní wallpapery, zvířata, letadla, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, hudební tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné velikosti jsou 1280x960, 1080x1800, 1200x1920, 1920x1200, 1024x768, 768x1024, 360x760, 1920x1080 Full HD, 1536x2560, 1920x1440, 2560x1600, 750x1334, 1280x768, 640x480, HD 1280x720, 1600x1200 atd.

Klíčová slova: weby, multimédia, H, Vlajky měst a obcí České republiky, Texas hold em poker, webovky, Obrázky a kliparty zdarma, zajímavosti, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, hyperlinky, Hry pro kluky, zdarma, počítače

Výroky, moudra, myšlenky, aforismy, hlášky, přísloví, úsloví

Citáty slavných osobností, Výroky, moudra, myšlenky, aforismy, hlášky, přísloví, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o lži, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro notebook, smartphone, displej, phablet, mobil, monitor, PC, mobilní telefon, počítač, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows 95, Windows 10, macOS, Windows 98, SUSE Linux, Windows 2000, Red Hat Linux, Linux Ubuntu. Full HD pozadí na PC z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, noční města, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1152x864, 375x812, 1024x768, 640x480, 1366x1024, 360x720, 1152x1920, 750x1334, 2560x1440, 1200x1920, 1080x1800, 1440x960, 360x760, 1600x1200, 2560x2048, 1280x800 atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Animace, Hry pro dva hráče, Logické hry, Akční hry, Pro dívky, Závody aut, Strategie, Karetní hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií státní správa, umělci, přezdívky, mytologie, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, herectví, herci a herečky, národnost, poruchy, vlastnosti, nadpřirozené osoby, osobnosti, profese a zaměstnání, politika, podnikání a podnikatelé, politici, psychologie, školství, historie, věda, zločin a právo, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři atd.

Keywords:Online hry pro děti zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Wallpapers na plochu počítače, internet, Vlajka Americké Samoy, V, Wallpapery do mobilu, Online testy zdarma bez registrace, Arsenal F.C., Dopravní značky, Životopisy slavných osobností, tipy

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím zobrazit, kterak editovat, jak exportovat, jak importovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát, jak konvertovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, video soubory, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro nejmenší děti online zdarma, info, South Africa, Obrázky zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkazy, Vlajky Spojené království Velké Británie a Severního Irska, volný čas, F, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Náboženství, Komunisté, Trest smrti, Zavražděn, Komik, Básníci, Herec, Nežijící, Válka, Lord, Politik, Podnikatel, První republika, Nobelova cena, Generalissimus, Továrník, Zpěvačka, Starověký Egypt, Olympijští vítězové, Prezidenti, Dallas Stars, Avangard Omsk, Čech, Ital, Česká královna, Filozof, Básník, Prezident USA, Vojevůdce, Kladno, Režisér, Brno, Zpěvačky, Imitátor, Country, Svatý apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Frky, fórky, anekdoty, fóry, kameňáky, ftipy

Chcete se uvolnit? Frky, fórky, anekdoty, fóry, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O ženách, O mužích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O škole, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Němcích, Frky ze života apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Hlášky, úsloví, přísloví, moudrosti, aforismy, výroky, myšlenky

Citáty slavných, Hlášky, úsloví, přísloví, moudrosti, aforismy, výroky, myšlenky, . Naleznete zde citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, URL, Póquer juego de apuestas, Tapety na PC zdarma ke stažení, výukové pomůcky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Topmodelky a celebrity, Online hry pro děti zdarma, cestování, Stručný encyklopedický slovník

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Náboženství, Komunisté, Trest smrti, Zavražděn, Komik, Básníci, Herec, Nežijící, Válka, Lord, Politik, Podnikatel, První republika, Nobelova cena, Generalissimus, Továrník, Zpěvačka, Starověký Egypt, Olympijští vítězové, Prezidenti, Dallas Stars, Avangard Omsk, Čech, Ital, Česká královna, Filozof, Básník, Prezident USA, Vojevůdce, Kladno, Režisér, Brno, Zpěvačky, Imitátor, Country, Svatý apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Frky, fórky, anekdoty, fóry, kameňáky, ftipy

Chcete se uvolnit? Frky, fórky, anekdoty, fóry, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O ženách, O mužích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O škole, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Němcích, Frky ze života apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak převést, jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat, kterak editovat, v čem spustit následující typy souborů: konfigurační soubory, komprimace dat, grafiku, hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Hry pro kluky, linky, Státní vlajky zemí, zadarmo, zdroje informací, Přání k svátku podle jmen, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, pro děti, Online hry zdarma, Wallpapers na plochu PC, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky organizací,

Několik fórů na závěr. Vtip Američan se baví s Čechem: Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Další odkazy:

Naše tipy
Hungary
Tipy na zajímavé weby
Kasina
Doporučené odkazy
Obrázky ke stažení
Partnerské weby
Cestovatelské stránky
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.