Přípony, formáty souborů
Jak a v čem spustit, zobrazit, editovat, prohlížet, upravit, konvertovat soubory s různými příponami?

Dále doporučujeme, počítače a internet

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Střílečky, Oddechové, Závodní, Velikonoční hry, Sportovní, Pro dívky, Logické, Strategie, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Klasické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, přístroje, láska, ovoce, osobnosti a lidé, květiny, jídlo a nápoje, náboženství, zvířata, muži, hmyz, auta, halloween, hudba, Vánoce a Advent, symboly, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, ženy a dívky, zelenina, stavby, ptáci atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Wallpapers na PC - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. lze použít v PC, notebook, tablet, displej, mobil, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, monitor, počítač, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, OSX, Java ME, Windows XP, Windows 98, macOS, Linux Mint, Windows 10, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, rostliny, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, dopravní prostředky, budovy a stavby, květiny, kytky, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, letadla, hudební tapety, auta. Zvolte si z rozměrů 2048x1080, 1600x2560, 2160x3840, 750x1334, 1680x1050, 1280x960, 1152x864, 360x720, 1440x900, 800x1280, 1280x1024, 1200x1920, 1536x2560, 320x568, 360x760, 1280x800 atd.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Online geografické testy zdarma bez registrace, Dopravní značky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online dating services, Online hry pro děti zdarma, Přehled souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Texty přáníček k svátku podle jmen, Online vánoční webzine, Wallpapers na PC ke stažení, počítače, Přehled zkratek a akronymů

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Síť, počítače a internet

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Farmářské hry, Barbie hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Adventury, Logické hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Deskovky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Oblíkačky apod.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma. Naleznete zde Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní, Logické a tak podobně.

Keywords:webovky, zábava, zadarmo, Superhry a hry online zdarma, Sexy Julia Roberts, volný čas, Staré hry online, Tapety na plochu PC, World Flags, Hry pro kluky, V, Wallpapers na PC

Tapety na plochu PC - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro displej, notebook, obrazovka počítače, smartphone, počítač, mobil, mobilní telefon, phablet, monitor, ultrabook, PC a pro operační systémy Microsoft Windows 8, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows 98, Microsoft Windows Vista, OSX, Java ME, Windows 10, SUSE Linux, Windows XP, macOS. PC tapety pro Windows z kategorií zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, letadla, budovy a stavby, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, rostliny, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, wallpapery, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, květiny, kytky. Stahujte ve velikostech 1440x900, 360x760, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 1536x864, 360x640, 1366x1024, 1280x1024, 375x667, 1080x1800, 1024x600, 800x1280, 412x846 atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, historie, státní správa, rodinné vztahy, záliby, zločin a právo, nadpřirozené osoby, národnost, školství, přezdívky, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, osobnosti, umělci, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, politika, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, psychologie atd.

Informace, počítače a internet

Rčení, aforismy, úsloví, přísloví, výroky, moudra, hlášky

Citáty slavných, Rčení, aforismy, úsloví, přísloví, výroky, moudra, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o ženách, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: Členské země americké federace, zeměpis, tipy, Vlajky zemí severní Ameriky, cestování, Biografie slavných osobností, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Charlize Theron, doporučujeme, Super online hry zdarma, webové stránky, Online testy zdarma

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet, počítače a internet

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Logické hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Adventury, Auta a závodní, Farmářské hry, Oblíkačky, online html5 hry apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Seznam zemí světa a jejich vlajky, V, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, školství, výukové pomůcky, Seznam souborových přípon, Paris Hilton, Kliparty zdarma ke stažení, Vánoční magazín, Online životopisy, biografie

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť, počítače a internet

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, hyperlinky, odkazy, Dopravní značky, A, Cindy Crawford, zajímavosti, Super free web games zdarma, internetové stránky, Webové online testy zdarma, zdroje informací, internet, Omalovánky v USA a jejich použití, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Není nad přírodu: Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Další odkazy:

Biblické omalovánky
Doporučené odkazy
Andrés Iniesta
Naše tipy
Filmy, natáčení, střih
Tipy na zajímavé weby
Histoire FC Barcelone
Zajímavé internetové odkazy
Free hry
Partnerské weby
Tara Reid

Děkujeme vám za vaši návštěvu.