Přípony, formáty souborů
Jak a v čem exportovat, rozbalit, komprimovat, otevřít, zobrazit, vytvořit soubory s různými příponami?

Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Kansas, Jižní Karolína, Missouri, Utah, Virginie, Nevada, Nebraska, Wisconsin, Idaho, Massachusetts, Pensylvánie, Maine, Arizona, Iowa, Rhode Island, Havaj, Oregon, Delaware, Mississippi, Michigan, Alabama, New York, Kalifornie, Nové Mexiko, Maryland atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Informace, cestování, hry a informace

Hlášky, přísloví, výroky, úsloví, rčení, moudrosti, aforismy

Citáty slavných, Hlášky, přísloví, výroky, úsloví, rčení, moudrosti, aforismy, . Naleznete zde citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, notebook, phablet, tablet, počítač, smartphone, displej, mobilní telefon, ultrabook, mobil, PC a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 7, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 95, Windows Server 2012, Windows XP, Linux Xubuntu, Slackware, Windows Me, Windows 98. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, auta, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, rostliny, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, letadla, dopravní prostředky, květiny, kytky, wallpapery, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, noční města. Dostupné velikosti jsou 2048x1080, hi res 2560x1920, 1440x2560, 2560x1600, 1280x1024, 1600x900, 375x667, 1152x1920, 1024x768, 1280x800, 360x720, HD 1280x720, 1280x768, 800x600, 1920x1200, 1680x1050 atd.

Klíčová slova: Nej hry online, odkaz, weby, Světové vlajky, Salma Hayek, Dopravní značení, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vesela textová přáníčka k Velikonocům, tipy, Online adventní magazín, počítače, URL

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako různé, zločin a právo, sport, jídlo, kultura, bankovnictví, náboženství a křesťanství, literatura, fyzika, cestování, věda, zkratky, příroda, ekonomie a ekonomika, internet, latina, software, počítače, stavebnictví, hardware, nemoce, rostliny, psychologie, filozofie atd.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Animace, Závody aut, Sportovní hry, Karetní hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Bojové hry, Logické hry, Hry pro děti, Adventury, Strategie, Relaxační hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky a tak dále.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Keywords:Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Seznam souborových přípon, Obrázky, kliparty, zdroje informací, Lionel Messi, footballeur argentin, zeměpis, Vlajky měst a obcí České republiky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Obrázek růžové vajíčko, webovky, Vlajky států USA, multimédia

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, psychologie, školství a vzdělávání, vlastnosti, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, filozofie, rodinné a příbuzenské vztahy, záliby a hobby, politici, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, lékařství, státní správa, poruchy, přezdívky, zločin a právo, politika, osobnosti, věda atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, M, Seznam zkratek a akronymů, Velikonoční blahopřání k Velikonocům, volný čas, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Obrázek Zrzka, Online adventní magazín, Hry pro kluky, odkazy, Webové html5 hry zdarma

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Logické, Velikonoční hry, Závodní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Klasické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Vánoční online hry a podobně.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Frky, anekdoty, fórky, fóry, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, fórky, fóry, kameňáky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O mužích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Frky ze života, O důchodcích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Somálcích apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, zajímavosti, kuriozity, Pozadí na plochu voda, F, zábava, Superhry a hry online zdarma, Flags of the world, cestování, Dopravní značky, Online životopisy, biografie slavných osobností

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, státy usa, země EU, obecné zkratky, mezinárodní organizace, měny, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky apod.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, jak spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak převést, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, systémové soubory, grafiku, konfigurační soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, spustitelné soubory, koncovky souborů, písma, fonty apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako historie, vlastnosti, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci a umění, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, zločin a právo, záliby a hobby, přezdívky, mytologie, nadpřirozené osoby, politici, lékařství, sportovci a sportovkyně, poruchy, školství a vzdělávání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, křesťanství, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, kameňáky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipné básničky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, židovské anekdoty apod.

Síť, cestování, hry a informace

Klíčová slova: školství, Webové online testy zdarma, Seznam souborových přípon, info, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Romulus Remus, pro děti, Onlinovky zdarma, zadarmo, pro dospělé, Slovník pojmů Co je to?, Nej hry online, Obrázky k vybarvení, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Budíček: Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Další odkazy:

FC Barcelona
Obrázek kuřátka
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Roleta casinos Roulette
Pojem Dynování
Naše tipy na užitečné weby
Historie a použití omalovánek v USA
Doporučené internetové odkazy
Velikonoční pohled
Tipy na zajímavé weby
Státní vlajky států světa
Velký pátek
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kraslice
Sexy Tara Reid

Děkujeme vám za vaši návštěvu.