Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, exportovat, vytvořit, spustit, rozbalit, otevřít soubory s různými příponami?

Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Karetní hry a tak podobně.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií významné osobnosti, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. New Jersey Devils, Angličané, Husité, Zavražděn, Náboženství, Máj, Brno, Textařka, ČSSD, Novinář, Nobelova cena, Češi, Vojáci, Country, Kancléř, Slováci, Američané, Teolog, Imitátor, Dallas Stars, Český slavík, Ministr zahraničí, Poslanci, Archivář, Komik, Renesance, Pop, Charta 77, Obchodník, Vojevůdce, Florida Panthers, Esejista, Producent, Faraon, Sochař, Fotograf apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, cestování, náboženství a křesťanství, internet, účetnictví, nástroje, fyzika, technika, matematika, různé, kultura, latina, ekonomie a ekonomika, politika, počítače, zločin a právo, stavebnictví, jídlo, hardware, nemoce, software, nápoje, sport, český jazyk atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Prapory českých měst, Dopravní značky, Státní vlaječky, prapory, World countries flags, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, F, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Geography and flags, zajímavosti, Přehled států světa a jejich vlajek, Online biografie, životopisy osobností, zeměpis

Anekdoty, vtípky, černý humor, kameňáky, ftipy, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtípky, černý humor, kameňáky, ftipy, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, Frky o tchýních, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o cikánech, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O manželství, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Keywords:linky, Obrázky, kliparty, Nejlepší zeměpisné kvízy, odkazy, Obrázky letadel, Webové online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, hyperlinky, Obrázek Domina, V, internetové stránky, Obrázky ke stažení

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, dodatkové tabulky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, vodorovné značení apod.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Klasické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Karetní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Závodní, Oddechové, Logické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Hlášky, moudra, aforismy, moudrosti, myšlenky, motta, úsloví

Slavné citáty, Hlášky, moudra, aforismy, moudrosti, myšlenky, motta, úsloví, rozdělené kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Vtipy, anekdoty, frky, fórky, fóry, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, anekdoty, frky, fórky, fóry, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O manželství, O Chucku Norrisovi, O škole, O Windows, O Slovácích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Němcích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O ženách, Frky ze života apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, Qatar, webovky, Přehled přípon a koncovek souborů, volný čas, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky jednotlivých států USA, zadarmo, počítače

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. ČSSD, Vojáci, Kněz, Stoletá válka, Olympiáda, Císař, Manýrismus, Státník, Protektorát, Generalissimus, Nobelova cena, Malíř, Obchodník, Historik, HIV pozitivní, NHL, Olympijští vítězové, Faraon, Orlík, Philadelphia Flyers, Poslanec, Masový vrah, Poprava, Sci-fi, Producent, Češi, Novinář, Vrah, Textař, Komunisté, Filozof, Washington Capitals, Dramatik, Husité, Česká královna, Poslanci apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Síť, inspirace pro volný čas

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií technika, hardware, chemie, materiály, literatura, fyzika, latina, rostliny, český jazyk, ekonomie a ekonomika, cestování, různé, školství, nástroje, bankovnictví, psychologie, software, nemoce, věda, filozofie, náboženství a křesťanství, matematika, jídlo, příroda atd.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Sportovní gamesy, Adventury, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Logické hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Barbie hry apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, kuriozity, Dopravní značky, Britney Spears, K, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online vánoční magazín, 3D a digital Wallpapers, výukové pomůcky, zdarma, Online testy a kvízy zdarma

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. ČSSD, Vojáci, Kněz, Stoletá válka, Olympiáda, Císař, Manýrismus, Státník, Protektorát, Generalissimus, Nobelova cena, Malíř, Obchodník, Historik, HIV pozitivní, NHL, Olympijští vítězové, Faraon, Orlík, Philadelphia Flyers, Poslanec, Masový vrah, Poprava, Sci-fi, Producent, Češi, Novinář, Vrah, Textař, Komunisté, Filozof, Washington Capitals, Dramatik, Husité, Česká královna, Poslanci apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční trhy, Vídeňský punč, Zima, Řetězy, Omalovánky, Vídeň, Patchwork, Štěstí, Bůh, Neviňátko, Anděl, Pastýř, bezlepkové cukroví, Historické ozdoby, Staroměstské náměstí, Vánoční svícen, Vykrajovátka, Koleda, Jezulátko, Hostina, Korálky, SMS, Popelka, LED svíčky, Vánoční koledy, Televize, Jarmark, Šišky, Borovice, Tichá noc, Přáníčko apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, v čem spustit, jak otevřít, jak spustit, čím zobrazit následující typy souborů: dokumenty, obrazy disků, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, písma, fonty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, internet a web, systémové soubory apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: humor, Obrázky na plochu PC, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přehled zkratek a akronymů, H, Film Avatar 1,2, školství, Vlajky jednotlivých států USA, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů, Drew Barrymore, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Sekačka: „Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Manchester United F.C.
Naše tipy
Cristiano Ronaldo football
Zajímavé internetové odkazy
FC Bayern Munich
Tipy na zajímavé weby
Nepal
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Partnerské weby
Rie Miyazawa

Děkujeme vám za vaši návštěvu.