Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, převést, přehrát soubory s různými příponami?

Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Německy, Tapeta, Vánoční dekorace, Santa Claus, Milka, Adventní kalendář, Plocha, Slámový adventní věnec, Lego, Francouzsky, Koleda, Advent, bezlepkové cukroví, Vánoční tapety, Keramický adventní věnec, Linecká kolečka, Staroměstské náměstí, K Tisku, Adventní trhy, Bůh, Drážďany, K Vytisknutí, Adventní neděle, Jmelí, Pozadí, Bramborový salát, Monitor, Štóla, Vánoční trhy, Korálky, Písnička apod.

Kameňáky, černý humor, anekdoty, vtípky, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, anekdoty, vtípky, fóry, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, frky o zvířatech apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Informace, technika, kultura, informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Frky, fóry, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, vtipné texty, anekdoty, kameňáky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné básničky, kameňáky apod.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pop, Orlík, Kněz, Státník, Prezident, Politik, Habsburkové, Mim, Češi, Zpěvák, Prezidenti, Slovák, Egypt, Životopis, Lord, Architekt, Česká královna, Žhavé výstřely, Hejtmani, Novinář, Kancléř, Sebevražda, Boston Bruins, Dramatik, Florida Panthers, Vůdce, Zpěvačka, HIV pozitivní, Trest smrti, KHL, Archivář, Režisér, Žijící, Faraon, Washington Capitals, Továrník apod.

Klíčová slova: Státní prapory, Staré hry online, Databáze osobností Kdo je to?, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Flags of the world countries, Nejhranější online testy a kvízy, volný čas, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Grunge rock music, Stručný encyklopedický slovník, Hry pro kluky, Seznam zkratek a akronymů, školství

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií osobnosti, politici, mytologie, poruchy, podnikání a podnikatelé, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, zločin a právo, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, sport, žurnalisté a novináři, psychologie, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, školství, nadpřirozené osoby, záliby, profese a zaměstnání, politika, křesťanství atd.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Střílečky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Strategie, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, český jazyk, počítače, bankovnictví, školství, zkratky, stavebnictví, náboženství a křesťanství, internet, cestování, latina, technika, ekonomie a ekonomika, nemoce, politika, kultura, zločin a právo, různé, chemie, filozofie, jídlo, nápoje, literatura, psychologie atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Anekdoty, fóry, vtipy, ftipy, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? Anekdoty, fóry, vtipy, ftipy, kameňáky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O ženách, O Chucku Norrisovi, O manželství, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O Windows, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O důchodcích apod.

Keywords:výukové pomůcky, Státní prapory všech zemí, hyperlinky, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Vlajka Montserratu, zajímavosti, doporučujeme, humor, Ekonomie, Karl Marx, odkazy, Nejlepší zeměpisné kvízy, M

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako fikce a fantasy, sport, věda, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, podnikání a podnikatelé, filozofie, politika, osobnosti, lékařství, přezdívky, žurnalisté a novináři, politici, zločin a právo, psychologie, nadpřirozené osoby, záliby, školství, národnost, křesťanství, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti, Logické hry, Bojové hry, Střílečky, Pro dívky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Akční hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Animace, Sportovní hry a tak dále.

Síť, technika, kultura, informace

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, nástroje a přístroje, zelenina, zvířata, halloween, věda, květiny, ženy a dívky, ovoce, jídlo a nápoje, nápoje, smajlíci a emotikony, přístroje, sport, Vánoce a Advent, hudba, symboly, hmyz, láska, náboženství, osobnosti a lidé, rostliny, muži atd.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rock ‚n‘ Roll, Starověký Egypt, Vládce, Hokejisté, Producent, Philadelphia Flyers, Francouz, Itálie, Faraon, Američané, Zlatý slavík, Ekonom, Hejtmani, Vůdce, Brno, Diplomat, Zpěvák, Sci-fi, Trenérka, Komik, Stoletá válka, Básník, Textař, Generalissimus, Miliardáři, Malíř, Rakušan, Washington Capitals, KHL, Překladatel, Hudba, Angličané, Češi, Herec, Voják, Normalizace apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Prapory českých měst, Online adventní magazín, Omaha hold em poker, Přehled přípon a koncovek souborů, zábava, PC pozadí pro Windows, Středočeský kraj, linky, K, Wallpapers na plochu PC, F

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - full HD wallpapery ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro ultrabook, notebook, displej, phablet, PC, mobilní telefon, tablet, obrazovka počítače, smartphone, monitor, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows 2000, Windows NT, Windows 10 Mobile, OSX, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows 95, FreeBSD, Linux Ubuntu. Počítačové tapety pro Windows z kategorií free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, nature - příroda, sportovní a závodní auta, motorky, fraktály, fantasy, zvířata, květiny, ptáci, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, Formule 1. Zvolit si můžete rozměry 360x760, 1280x1024, 393x786, 1600x900, 360x640, 1600x1200, 768x1024, 375x812, 1440x2560, 375x667, 1280x768, 1920x1080, 2560x1440, 1920x1280, 1152x1920, 2160x3840 atd.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, info, Biblické omalovánky, Vlajky států USA, A, počítače, Selena Gomez, zdarma, Super online flash hry, cestování

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Náš tip, technika, kultura, informace

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Klíčová slova: internet, R, odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, webovky, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Životopisy osobností, Staré hry online, Adventní magazín, weby, Seznam zkratek a akronymů, F, Alicia Keys,

Několik fórů na závěr. Vtip Pohřeb: Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Tipy na zajímavé weby
Nikki Cox
Naše tipy
Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch
Partnerské weby
Bridge
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.