Přípony, formáty souborů
Jak a v čem otevřít, editovat, upravit, spustit, převést, přehrát soubory s různými příponami?

Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Auta a závodní, Omalovánky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Vaření a smažení, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, K, internetové stránky, zdarma, Country flags, Prapory českých měst, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, počítače, Omalovánky a vymalovánky, Obrázky na PC, zadarmo, zdroje informací, doporučujeme

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, měny, hudební zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

Keywords:Hry pro kluky, kuriozity, Tapety na PC ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Přání a obrázky, Online hry zdarma, hyperlinky, Dopravní značky, Bacará, linky, zábava, Přehled zkratek a akronymů

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: volný čas, Vánoční web, Adventní magazín, Lap Dance, URL, info, Slovník pojmů Co je to?, Poker online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?, Super online kvízy, Online hry pro děti zdarma

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Informace, hry i všeobecné informace

černý humor, fóry, fórky, vtipné texty, frky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? černý humor, fóry, fórky, vtipné texty, frky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O ženách, O ekonomech, O manželství, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, lékařství, vlastnosti, žurnalisté a novináři, zločin a právo, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, školství, poruchy, přezdívky, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, státní správa, profese a zaměstnání, národnost, historie atd.

Anekdoty, frky, černý humor, ftipy, fóry, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, frky, černý humor, ftipy, fóry, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, kameňáky, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, černý humor apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, tipy, A, Křesťanské omalovánky k tisku, V, Vlajky jednotlivých států USA, zajímavosti, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkaz, pro dospělé

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, nástroje a přístroje, nápoje, květiny, muži, jídlo a nápoje, halloween, ovoce, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, Vánoce a Advent, hmyz, rostliny, hudba, sport, zelenina, láska, smajlíci a emotikony, ptáci, osobnosti a lidé, ženy a dívky, přístroje atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, jídlo, počítače, rostliny, literatura, psychologie, bankovnictví, internet, ekonomie a ekonomika, fyzika, cestování, politika, různé, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, filozofie, nápoje, technika, software, sport, příroda, chemie, školství, zkratky atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Seznam státních vlajek, Webové html5 hry zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, weby, webové stránky, Online omalovánky Sport pro děti, Seznam přípon a koncovek souborů, zeměpis, odkazy, Státní vlajky států světa, pro děti, Dopravní značky, Tinder app dating service,

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Modelo de Camara web
Partnerské weby
Vlajka Vánočního ostrovu
Naše tipy
Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications
Zajímavé internetové odkazy
XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.