Přípony, formáty souborů
Jak a v čem změnit, komprimovat, importovat, rozbalit, převést, přehrát soubory s různými příponami?

Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Informace, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, záliby, národnost, poruchy, historie, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, psychologie, zločin a právo, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, křesťanství, politici, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, umělci, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, školství, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, počítače, Státní vlajky zemí, zdroje informací, Štědrovečerní večeře, humor, zajímavosti, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázková přání k svátku podle jmen, linky, Obrázky na plochu počítače, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online Vybírejte z kategorií Sportovní gamesy, Deskovky, Hannah Montana, Střílecí hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Oddechové hry, Barbie hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Omalovánky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Adventury, Oblíkačky apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Strategie, Adventury, Pro dívky, Střílečky, Postřehové hry, Bojové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro děti, Logické hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Akční hry a tak dále.

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní kalendář, Písnička, Vánoční svíčky, Kavkazská jedle, Umělý vánoční stromek, Skleněné ozdoby, Přáníčko, Jídlo, Samolepky, Tichá noc, Vánoční stromeček, Adventní věnec, Televize, Kameňák, Vánoční dekorace, Košíčky, Zdraví, Papírové ozdoby, Alkoholový kalendář, Plocha, Květiny, Štědrý večer, Vánoční tapety, Vánoční filmy, Korálky, Vídeň, Tapeta, Husarské knoflíky, Hostina, K Tisku, Cesmína apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Keywords:zdarma, hyperlinky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nej hry online, Anna Kurnikovová, URL, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled přípon a koncovek souborů, Přáníčka a obrázky k svátku, M, tipy, Dopravní značení

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Generalissimus, Olympijští vítězové, Sci-fi, Normalizace, Sochař, Egypt, Vládce, Závodník, Novinář, Olympiáda, Herec, Nobelova cena, Olympijský vítěz, Romantismus, Fotograf, Atentát, Spisovatel, Hudebnice, New York Rangers, Archivář, Architekt, New Jersey Devils, Slovák, Historik, Textařka, Slovenští prezidenti, Státník, Mim, Trest smrti, Maršál, Česká královna, Američan, Druhá světová válka, Pedagog, Prezident, Češi apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: školství, Tapety na plochu PC, weby, Novoroční přání pohodičku v novém roce, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Onlinovky zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Katherine Heigl, webovky, Seznam vlajek měst České republiky, Americké federální vlajky, Počítačové tapety pro Windows

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Anekdoty, fóry, vtipné texty, fórky, vtipy, frky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, fóry, vtipné texty, fórky, vtipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O Somálcích, O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Frky o tchýních, O ekonomech, O manželství, O škole, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O mužích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Síť, zábava, důležité informace

Myšlenky, aforismy, bonmoty, hlášky, rčení, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, aforismy, bonmoty, hlášky, rčení, moudra, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lži, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Wallpapers na plochu PC - full HD pozadí ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. lze použít v notebook, displej, počítač, phablet, monitor, ultrabook, mobil, PC, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 10, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows Me, Windows NT, Android, Slackware, Java ME, SUSE Linux, Linux Xubuntu. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, auta, noční města, psi a štěňátka, rostliny, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, zvířata, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, hudební tapety, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka. Dostupná rozlišení jsou 1920x1440, 1152x768, 2048x1080, 1536x2560, 2560x1600, 1800x1440, 360x720, 1536x864, 1152x1920, 1920x1200, 1680x1050, 1280x768, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 375x667, 1920x1080 Full HD atd.

Klíčová slova: A, odkaz, internetové stránky, Free hry, zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, odkazy, Online omalovánky Sport pro děti, Biografie známých osobností, webové stránky, info

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Anekdoty, fóry, vtipné texty, fórky, vtipy, frky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, fóry, vtipné texty, fórky, vtipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O Somálcích, O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Frky o tchýních, O ekonomech, O manželství, O škole, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O mužích, Frky, vtipy, vtípky apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Ftipy, frky, černý humor, vtípky, fóry, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, černý humor, vtípky, fóry, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné citáty apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Animace, Logické hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Adventury, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Akční hry, Strategie, Relaxační hry a tak dále.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Kliparty pro dokumenty, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky, kliparty, pro dospělé, Obrázky a kliparty nejen na plochu, Nej hry online, Online testy zdarma, Státní prapory států světa, Adventní magazín, cestování, volný čas, Adventní věnec – symbol Vánoc,

Několik fórů na závěr. Vtip Ošklivý sen: Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Miláčku, nechceš řídit?

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Paris Hilton
Zajímavé internetové odkazy
Fotografie topmodelek
Tipy na zajímavé weby
Sexy Jessica Simpson
Partnerské weby
Elizabeth Hurley
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.