Přípony, formáty souborů
Jak a v čem zobrazit, otevřít, prohlížet, převést, spustit, upravit soubory s různými příponami?

Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vosí hnízda, Umělý vánoční stromek, Perníčky, Text, Vánoční kaktus, Lindt, Dárky, Wallpaper, Vánoční světýlka, Jesličky, Smrk, Písnička, Tablet, Vánoční punč, Alkoholový kalendář, Tichá noc, Vánoční svařák, Recepty, Tapeta, Jedle, Koledy, Kameňák, Neviňátko, Kinder, Láska nebeská, Svíčky, Zima, Vánoční ubrusy, Silvestr, Vánoční hvězda, Francouzsky apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Maryland, Michigan, Arkansas, Wisconsin, Massachusetts, Kentucky, Georgie, Missouri, Iowa, Washington, Nové Mexiko, Tennessee, Havaj, Illinois, Texas, Ohio, New Jersey, Oregon, Severní Dakota, Vermont, Mississippi, Nebraska, Kansas, Západní Virginie, Delaware atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, Členské země americké federace, Dopravní značky, Seznam vlajek amerických států, Pozadí na plochu monitoru, pro dospělé, zdarma, F, Athletic Bilbao, Biografie známých osobností, Přehled souborových přípon, Městské a obecní prapory obcí ČR, zdroje informací

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Moudra, aforismy, motta, přísloví, myšlenky, rčení, moudrosti

Citáty slavných osobností, Moudra, aforismy, motta, přísloví, myšlenky, rčení, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o životě, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o kráse od různých známých osobností.

Vtípky, frky, ftipy, černý humor, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, frky, ftipy, černý humor, kameňáky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O Somálcích, O Slovácích, O škole, Frky ze života, O ženách, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Windows, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu apod.

Keywords:Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, školství, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Webové online testy zdarma, Dopravní značení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Romantické zamilované sms vzkazy, webovky, URL, výukové pomůcky

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Omalovánky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Oddechové hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Bojové hry, Adventury, Animace, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Závody aut, Strategie, Hry pro děti, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Logické hry, Střílečky, Akční hry a tak dále.

Informace, cestování, zábava i hry

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: linky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?, Svátky, jmeniny, kalendář, Seznam souborových přípon, cestování, Super online hry zdarma, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, zajímavosti, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Superhry a hry online zdarma, Staré hry online

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hudebnice, Washington Capitals, Rakousko-Uhersko, Český slavík, Imitátor, Masový vrah, Teolog, Hokejisté, Vůdce, Komik, HIV pozitivní, Diplomat, Američané, Atentát, Mim, Kněz, Válka, Upálen, Fotograf, Hejtmani, Česká královna, Poslanec, Dallas Stars, Mluvčí, Poslanci, Rétorika, Režisér, Antropolog, Kancléř, Svatý, Sochař, Slovenští prezidenti, Textař, Zpěvačka, Charta 77, Prezident USA apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové a tak podobně.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Jižní Dakota, Oklahoma, Arizona, Wyoming, Texas, New Jersey, Oregon, Havaj, Florida, Utah, Wisconsin, New York, Indiana, Washington, Vermont, Missouri, New Hampshire, Aljaška, Idaho, Arkansas, Severní Karolína, Nebraska, Colorado, Západní Virginie, Louisiana, Kansas atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, multimédia, Fernando Torres spanischer Fußballspieler, V, Prapory regionů a království, Přehled státních vlajek států světa, Texty blahopřání, Nejhranější online hry zdarma, kuriozity, F

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hudebnice, Washington Capitals, Rakousko-Uhersko, Český slavík, Imitátor, Masový vrah, Teolog, Hokejisté, Vůdce, Komik, HIV pozitivní, Diplomat, Američané, Atentát, Mim, Kněz, Válka, Upálen, Fotograf, Hejtmani, Česká královna, Poslanec, Dallas Stars, Mluvčí, Poslanci, Rétorika, Režisér, Antropolog, Kancléř, Svatý, Sochař, Slovenští prezidenti, Textař, Zpěvačka, Charta 77, Prezident USA apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové a tak podobně.

Síť, cestování, zábava i hry

černý humor, vtipy, frky, vtípky, fóry, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipy, frky, vtípky, fóry, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné citáty, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji apod.

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Střílečky, Závodní, Vánoční online hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Sportovní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Logické, Karetní, Pro dívky a podobně.

Ftipy, fórky, fóry, vtípky, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, fóry, vtípky, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, černý humor, kameňáky, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, frky o zvířatech, anekdoty o politice apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, Webové online testy zdarma, Online testy zdarma, Ilustrace, obrázky, Stručný slovník pojmů a termínů, Kasina, zábava, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, volný čas, č, doporučujeme, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Co je to Romulus Remus?, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Partnerské weby
Free hry
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu příroda
Naše tipy
Claudia Schiffer
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Doporučené odkazy
Omalovánky v USA a jejich použití

Děkujeme vám za vaši návštěvu.