Přípony, formáty souborů
Jak a v čem přehrát, otevřít, upravit, spustit, konvertovat, vytvořit soubory s různými příponami?

Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, frky, fóry

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, frky, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O důchodcích, O manželství, Vtipy o policajtech, O ženách apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, hudba, auta, láska, sport, mapy, květiny, nástroje a přístroje, stavby, nápoje, jídlo a nápoje, halloween, zvířata, muži, zelenina, Vánoce a Advent, ženy a dívky, dopravní prostředky, přístroje, smajlíci a emotikony, ptáci, symboly, rostliny atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, fyzika, zkratky, bankovnictví, literatura, účetnictví, software, kultura, filozofie, rostliny, latina, počítače, náboženství a křesťanství, psychologie, nástroje, věda, nápoje, matematika, technika, stavebnictví, sport, politika, chemie, jídlo atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: zajímavosti, linky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online adventní magazín, Obrázek Femme fatale, Obrázky vlajek měst ČR, Přehled vlajek USA, hyperlinky, Obrázek Těhulky, Seznam zkratek a akronymů, info, Hry pro nejmenší online, kuriozity

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Karetní hry, Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Keywords:pro děti, M, školství, V, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Pozadí na plochu počítače, doporučujeme, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky k svátku, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, tipy

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Akční gamesky, Hry s koňmi, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Logické hry, Sportovní gamesy, Barbie hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Farmářské hry apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Adventury, online html5 hry, Akční gamesky apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francie, Pedagog, Češi, Vojáci, Sebevražda, Dallas Stars, Hokejisté, Ministr zahraničí, Miliardář, Podnikatel, Masový vrah, Básníci, Washington Capitals, Brno, Gymnasté, Francouz, Královna, Archivář, Lord, KSČ, Nežijící, Válka, Režisér, Imitátor, Stoletá válka, Textař, Slovák, Rakušan, Dramatik, Svatý, ČSSD, Zpěvák, Vrah, Náboženství, Orlík, Rakousko-Uhersko apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak převést, čím prohlížet, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, v čem upravit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, internet a web, systémové soubory, dokumenty apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internet, Slovník pojmů Co je to?, Kristin Kreuk, V, Nejlepší školní testy a kvízy, Státní vlajky států světa, Wayne Mark Rooney Ingiliz futbolcudur, zadarmo, Přehled formátů souborů, Nejlepší online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nežijící, Závodník, Stoletá válka, Poslanec, Olympijský vítěz, Olympijští vítězové, Právník, Nobelova cena, Český slavík, Československo, KSČ, Avangard Omsk, Žijící, Gymnasté, Čeští králové, Boston Bruins, Náboženství, Křesťanství, Rakousko-Uhersko, Zpěvačka, Trenérka, Vrah, Hejtmani, Prezidenti, Romantismus, NHL, Producent, Ministr zahraničí, Protektorát, Trest smrti, AIDS, Hokej, Ministr, Prezident, Esejista, Druhá světová válka apod.

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, displej, ultrabook, smartphone, mobil, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, monitor, phablet, notebook a pro operační systémy FreeBSD, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Android, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Mac, OSX, Java ME, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na plochu PC z kategorií zvířata, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, květiny, kytky, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, wallpapery, moře, oceány, pláže, auta, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, rostliny, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, letadla, Roztomilá zvířátka, noční města. Zvolte si z rozměrů 1536x2560, 2560x1440, 393x786, 2560x1600, 1440x900, 854x480, 1536x864, 1680x1050, 1280x960, 1536x2048, 1800x1440, hi res 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 2048x1536, 1920x1440 atd.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, Vlajky států USA, Webové online hry zdarma, Tipy na výlet, M, Online životopisy, biografie, weby, Sexy Nikki Cox, odkazy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky, kliparty

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Strategie, Pro dívky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky, Oddechové, Klasické, Závodní a podobně.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Dopravní značky, Staré hry online, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zeměpis, Webové online testy zdarma, Topmodelky a celebrity, Stručný encyklopedický slovník, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro dospělé, Dopravní značky, Nejhranější online hry zdarma, Sexy Naomi Campbell, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pepíčkova budoucnost: "Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

„Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Další odkazy:

Celebrita Gábina Partyšová
Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Partnerské internetové stránky
Přáníčka k svátku a jmeninám
Úspory a spoření
Doporučené odkazy
Přání ke kulatým a půlkulatým narozeninám
Linky na partnerské weby
Madonna
Naše tipy na zajímavé stránky
Cestovatelské tipy na cesty
Onlinovky - online hry
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Servírka
Free hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.