Přípony, formáty souborů
Jak a v čem rozbalit, otevřít, exportovat, konvertovat, vytvořit, přehrát soubory s různými příponami?

Zajímavé odkazy, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Relaxační hry, Akční hry, Bojové hry, Sportovní hry, Logické hry, Karetní hry, Postřehové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Pro dívky, Hry pro děti, Strategie, Stolní a deskové hry a tak dále.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vůdce, Pittsburgh Penguins, Archivář, Hokejisté, Prezidenti USA, Maršál, Básníci, Císař, Kněz, Máj, Hudba, Čech, Ekonom, Rakušan, Olympijští vítězové, Renesance, Trest smrti, Češi, Vražedkyně, Francie, Poslanci, Herec, Normalizace, Avangard Omsk, Hejtman, Olympijský vítěz, Protektorát, Náboženství, Stoletá válka, Zpěvačky, Právník, Poslanec, Skladatel, KHL, Američan, Zlatý slavík apod.

Informace, důležité informace

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, smajlíci a emotikony, zelenina, jídlo a nápoje, hudba, ovoce, rostliny, ženy a dívky, ptáci, přístroje, muži, dopravní prostředky, nápoje, osobnosti a lidé, náboženství, mapy, květiny, zvířata, láska, sport, Vánoce a Advent, stavby, věda atd.

Vtipné texty, fóry, kameňáky, černý humor, anekdoty, frky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fóry, kameňáky, černý humor, anekdoty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, kameňáky, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné citáty, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, H, internet, info, FC Bayern Munich, Tapety na PC zdarma ke stažení, R, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Omalovánky v USA a jejich použití, Pozadí na PC ke stažení, Super online kvízy, Pozadí na plochu počítače, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stromeček, Tablet, Popelka, Píseň, Silvestr, Ježíš Kristus, Umělý vánoční stromek, Kameňák, Vánoční trhy, K Vytisknutí, Vánoční stromek, Láska nebeská, Drážďany, Pozadí, Cesmína, Tichá noc, Tapeta, Monitor, Korálky, Jesličky, Samolepky, Štědrý večer, Televize, Bramborový salát, Strom, Historické ozdoby, Husarské knoflíky, Sněhulák, K Tisku, Papírový vánoční stromek, Pokrmy apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Síť, důležité informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Karolína, Connecticut, Vermont, Arizona, Alabama, Colorado, Utah, Washington, Massachusetts, Nové Mexiko, Kansas, Jižní Dakota, Oregon, Havaj, Georgie, Illinois, Idaho, Ohio, Michigan, Severní Dakota, Minnesota, Mississippi, Montana, Louisiana, Missouri, Pensylvánie atd.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, webovky, Online vánoční webzine, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online hra velikonoční králíček, Přehled přípon a koncovek souborů, počítače, Kliparty pro dokumenty, Obrázek velikonoční kuře, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, URL, doporučujeme

Vtípky, fórky, ftipy, vtipy, fóry, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, fórky, ftipy, vtipy, fóry, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, Frky ze života, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O mužích, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O zvířátkách, O Slovácích apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Doporučené odkazy, důležité informace

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, státy usa, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, geocaching, fyzikální jednotky, země EU, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: odkaz, V, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázek fialové vejce, Dopravní značky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, tipy, Vlajky států USA, Free game online hry, Online hry zdarma, V, humor

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, přístroje, rostliny, hmyz, zelenina, věda, ženy a dívky, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, náboženství, láska, nápoje, nástroje a přístroje, mapy, sport, halloween, ptáci, jídlo a nápoje, muži, smajlíci a emotikony, stavby, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

World wide web, internet, důležité informace

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak exportovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak spustit, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak importovat soubory z následujících kategorií: video soubory, systémové soubory, obrazy disků, komprimace dat, internet a web, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, konfigurační soubory apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, filozofie, věda, herectví, herci a herečky, psychologie, fikce a fantasy, sport, poruchy, rodinné vztahy, politici, lékařství, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, školství, vlastnosti, křesťanství, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, národnost, žurnalisté a novináři, umělci, podnikání a podnikatelé atd.

Klíčová slova: Online testy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, zadarmo, Grindr, webové stránky, Biografie známých osobností, odkazy, Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, zajímavosti, zeměpis

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, přístroje, rostliny, hmyz, zelenina, věda, ženy a dívky, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, náboženství, láska, nápoje, nástroje a přístroje, mapy, sport, halloween, ptáci, jídlo a nápoje, muži, smajlíci a emotikony, stavby, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Internet, síť, důležité informace

Vtípky, frky, vtipné texty, fórky, vtipy, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, frky, vtipné texty, fórky, vtipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O mužích, O Windows, O Slovácích, O ekonomech, O ženách, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O manželství, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Logické, Závodní moto hry, Postřehové, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Pozadí na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, ultrabook, tablet, mobil, počítač, phablet, notebook, monitor, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, Android, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows 10, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows 95. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní a závodní auta, free wallpapers, velkoměsta a noční život, fantasy, Formule 1, ptáci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, zvířata, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fraktály, nature - příroda. Dostupné rozměry 2560x1440, 1024x600, 1920x1280, 375x667, 1366x1024, 1280x720, 1920x1440, 3200x1200, 1440x900, 800x1280, 1280x854, Full HD 1080x1920, 360x760, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 1800x1440 atd.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: pro dospělé, Vlajky amerických států USA, Kliparty pro Office, zábava, Onlinovky zdarma, Obrázek fialové vajíčko, multimédia, pro děti, Hry pro dívky online, F, linky, Obrázky vlajek měst ČR, Vlajka Montserratu, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Špindíra: Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Další odkazy:

Velikonoční tapeta na plochu s motivem kraslice
Naše tipy
Velikonoční obrázkové přáníčko zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Tipy na zajímavé weby
Online velikonoční hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku
Partnerské weby
Online velikonoční omalovánky zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.